Wyszukiwałeś:

Megane X

rs X

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Megane rs

Spróbuj też wyszukać: Scirocco r MITSUBISHI LANCER RALLIART megane rs instrukcja

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Klimat F1 w Renault Megane

Renault co i rusz szuka kolejnych sposobów na uczczenie swojego sukcesu wwyścigach Formuły 1. Teraz Francuzi wypuszczają na rynek limitowaną serięRenault Megane sygnowaną emblematem F1.

 

Renault Megane RS w Dieslu

Od 2007 roku Reanult do sportowego modelu Megane RS oferować będzie silnikwysokoprężny. Silnik ma mieć 180 KM, czyli o 10 więcej niż rynkowykonkurent VW Golf GT TDI.

 

Skoda Octavia RS: Diesel-Power

170 koni mechanicznych w dwulitrowym silniku wysokoprężnym. Do tego sportowasylwetka i zapowiadane przez producenta, bardzo dobre osiągi. Od wrześniaubiegłego roku oferta Skody poszerzyła się o model Octavii RS napędzanejwłaśnie taką jednostką. Czy decyzja o wprowadzeniu auta spowodowana byławołaniem europejskiej klienteli o tego typu pojazd czy też jest to czeskafanaberia, aby do granic możliwości wykorzystać popularność seryjnegoodpowiednika modelu?

 

Renault Megane F1 Team R26: Palce lizać!

Od Francuzów można nie tylko uczyć się jak przygotować krem zborowików czy żabie udka. Można też pobrać kilka lekcji na tematmotoryzacyjnego marketingu. Ktoś zapyta: Co ma wspólnego przyrządzaniewykwintnych dań z umiejętnością reklamowania marki? Przedstawiamy"pomoc naukową", która wyjaśni tą kwestię. Panie i Panowie- Renault Megane F1 Team R26.

 

Będzie Twingo RS

Na wystawie w Genewie Renault zaprezentuje małe Twingo w sportowej odmianie RS.Mały hot-hatch dysponować będzie 1,6-litrowym silnikiem o mocy 133 konimechanicznych.

 

Małe i szybkie Renault

Renault rozszerza gamę swoich sportowych wersji RS o małe Twingo. Już odwrześnia, na początku na rynku francuskim, dostępny będzie 133-konne TwingoRenault Sport.

 

Megane RS

Choć na stoisku Renault w Genewie jest sporo nowości, to jednak wydaje się,że największym zainteresowaniem przedstawicieli mediów cieszy sięsportowa odmiana nowej generacji Megane, pod maskę której trafił250-konny silnik.

 

Renault Megane RS: Nowa generacja, więcej mocy

Gdy na rynku zadebiutowała trzecia generacja modelu Renault Megane pozostawałotylko kwestią czasu, kiedy francuska marka wprowadzi do sprzedaży takżeusportowioną wersRS. I o to jest. Agresywniejsza i mocniejsza niżkiedykolwiek wcześniej.

 

Gordini powraca

Jeśli wersje RS modeli Twingo i Clio to dla Ciebie za mało, jużwkrótce w ofercie Renault znajdziesz coś odpowiedniejszego. Francuskikoncern wprowadzi bowiem do sprzedaży jeszcze bardziej sportowe odmiany tychaut sygnowane marką Gordini.

 

Sportowy "kult" Renault za 99 900 zł

Na polskim rynku debiutuje nowe Megane RS – najnowszy i najsłynniejszyhot-hatch wśród sportowych modeli Renault. Dzięki wyjątkowo szerokiejgamie dostępnych pakietów, każdy będzie mógł stworzyć autoodpowiadające indywidualnym potrzebom.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Megane rs".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017