Wyszukiwałeś:

Megane X

sport X

. Znaleziono 24 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Megane sport

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 24 wszystkich):

Renault Megane: Wita rodzinę GT

Jeszcze w tym roku francuskie Renault wprowadzi do sprzedaży sportową wersjęGT kompaktowego Renault Megane. Auto ma zapełnić lukę pomiędzy bazowymwariantem Megane, a Megane Sport, które podobnie jak wersja GT prezentowanebyło na salonie samochodowym w Paryżu.

 

Wysokoprężne Renault Megane Sport

Sportowa odmiana Renault Megane będzie dostępna w sprzedaży także zjednostką napędową Diesla. Jest to pierwszy sportowy model francuskiej marki,który oferowany będzie z dwulitrowym silnikiem wysokoprężnym w układziecommon-rail zarówno w wersji 3- jak i 5-drzwiowej.

 

Sportowe Megane i Clio w nowej ofercie

Z okazji zorganizowanego na początku czerwca ING Renault F1 Roadshow wWarszawie, wszystkie sportowe modele Clio oraz Megane dostępne są obecnie wszczególnej ofercie cenowej.

 

Renault Megane F1 Team R26: Palce lizać!

Od Francuzów można nie tylko uczyć się jak przygotować krem zborowików czy żabie udka. Można też pobrać kilka lekcji na tematmotoryzacyjnego marketingu. Ktoś zapyta: Co ma wspólnego przyrządzaniewykwintnych dań z umiejętnością reklamowania marki? Przedstawiamy"pomoc naukową", która wyjaśni tą kwestię. Panie i Panowie- Renault Megane F1 Team R26.

 

Najlepszy „sportowiec” roku

Francuski magazyn sportów motorowych Echappement ogłosił ostatecznewyniki plebiscytu na najlepszy "Sportowy Model Roku 2007". Zwycięzcąkonkursu została rodzima konstrukcja – Renault Megane w sportowympakiecie F1 Team R26.

 

Polska Policja w Megane Sport

55 nowych radiowozów trafi dziś do policjantów zwarmińsko-mazurskiego i dolnośląskiego. Srebrne Kia, Ople, Fordy, Fiaty iNissany wyjadą na drogi już w połowie stycznia. We flocie policyjnychradiowozów znajdą się też sportowe Renault Megane z silnikiem o mocy225 KM, wyposażone w wideorejestratory. To nowa broń w walce z piratamidrogowymi.

 

Rajdowiec szkoli policjantów

Olsztyński kierowca rajdowy Zbigniew Staniszewski będzie szkoliłpolicjantów z warmińsko-mazurskiej drogówki. Funkcjonariuszebędą ścigać piratów drogowych nowo zakupionymi Renault Megane Sport zponad dwustukonnym silnikiem.

 

Renault Megane R26.R: R-adykalna zmiana

Najnowsze dzieło z garażu Renault Sports nazywa się Megane R26.R. Zbudowanena bazie serii Megane F1 Team nowe, sportowe Renault jest od niej o 123 kglżejsze i o 5 KM mocniejsze. I ma do zaoferowania tylko dwa miejsca.

 

Nowe Renault Megane GTI

AutoExpress ujawnia pierwsze informacje na temat następcy sportowego RenaultR26. Według wstępnych ustaleń, nowe Renault będzie napędzaneturbodoładowanym silnikiem benzynowym o pojemności 2-litrów i mocy wgranicach 230 KM.

 

Renault Megane RS: Nowa generacja, więcej mocy

Gdy na rynku zadebiutowała trzecia generacja modelu Renault Megane pozostawałotylko kwestią czasu, kiedy francuska marka wprowadzi do sprzedaży takżeusportowioną wersję RS. I o to jest. Agresywniejsza i mocniejsza niżkiedykolwiek wcześniej.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Megane sport".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017