Wyszukiwałeś:

Megane

. Znaleziono 214 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Megane

Spróbuj też wyszukać: megane iii megane II megane grandtour

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 214 wszystkich):

Klimat F1 w Renault Megane

Renault co i rusz szuka kolejnych sposobów na uczczenie swojego sukcesu wwyścigach Formuły 1. Teraz Francuzi wypuszczają na rynek limitowaną serięRenault Megane sygnowaną emblematem F1.

 

Renault Megane II: Braveheart

Nie, nie. Nie zamierzamy prezentować recenzji znanego filmu Mela Gibsona,który w 1996 roku zbierał laury na wszystkich możliwych filmowychfestiwalach - zresztą słusznie. Powyższy tytuł odnosi się do francuskiegoRenault Megane (wersja po liftingu), które trafiło kilka dni temu natesty do naszej redakcji i które według nas zasłużyło na niemniejszepochwały niż szkocki wojownik, bohater filmu Braveheart: Waleczne serce,William Wallace. Przynajmniej jeśli chodzi o kwestię silnika wysokoprężnego1.5 dCi.

 

Renault Megane F1 Team R26: Palce lizać!

Od Francuzów można nie tylko uczyć się jak przygotować krem zborowików czy żabie udka. Można też pobrać kilka lekcji na tematmotoryzacyjnego marketingu. Ktoś zapyta: Co ma wspólnego przyrządzaniewykwintnych dań z umiejętnością reklamowania marki? Przedstawiamy"pomoc naukową", która wyjaśni tą kwestię. Panie i Panowie- Renault Megane F1 Team R26.

 

Renault Megane R26.R: R-adykalna zmiana

Najnowsze dzieło z garażu Renault Sports nazywa się Megane R26.R. Zbudowanena bazie serii Megane F1 Team nowe, sportowe Renault jest od niej o 123 kglżejsze i o 5 KM mocniejsze. I ma do zaoferowania tylko dwa miejsca.

 

Nowe Megane oficjalnie i na filmie

Renault zdradziło właśnie prawie wszystkie szczegóły dotyczącetrzeciej generacji Megane, którego światowa premiera odbędzie się jużw październiku na wystawie paryskiej, zaś w sprzedaży na pierwszych rynkachpojawi się jeszcze w listopadzie br.

 

Renault Megane i Megane Coupe: Mocna odnowa

Zaprezentowane we wrześniu tego roku nowe Renault Megane i Megane Coupestanowią mocny akcent w procesie odnowy oferty Renault w segmencie C. Autawejdą do sprzedaży w listopadzie 2008 roku (Megane) i styczniu 2009 roku(Megane Coupe).

 

Renault Megane Grandtour - pierwsza jazda

Podczas niedawnej prezentacji nowego Scenica mieliśmy okazję przetestowaćrównież, jak zachowuje się na drodze Renault Megane Grandtour (kombi).Auto to na polskich drogach zadebiutuje pod dopiero pod koniec czerwca. Ceny niesą jeszcze znane.

 

Renault Megane RS: Nowa generacja, więcej mocy

Gdy na rynku zadebiutowała trzecia generacja modelu Renault Megane pozostawałotylko kwestią czasu, kiedy francuska marka wprowadzi do sprzedaży takżeusportowioną wersję RS. I o to jest. Agresywniejsza i mocniejsza niżkiedykolwiek wcześniej.

 

Renault Megane CC na zachętę

Miejscem światowej premiery najnowszego Megane w wersji coupe-cabrio będziewprawdzie dopiero marcowa wystawa w Genewie, ale już teraz, wzorem wielu innychkonkurentów, Renault postanowiło stopniować napięcie wśródoczekujących na ten model.

 

Renault Megane kombi: Atrakcyjna, mimo większego tyłka

Kiedyś stylistyka aut typu kombi albo schodziła na dalszy plan, albo wręczbyła nieistotna. Liczyły się tylko względy praktyczne. Dziś, gdykonkurencja jest coraz bardziej silna, klienta trzeba przekonać do siebie naróżne sposoby. Także atrakcyjnym designem. Jak z tym problememporadził sobie Renault projektując wersję kombi najnowszej generacji Megane?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017