Wyszukiwałeś:

Meksyk

. Znaleziono 187 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Meksyk

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 187 wszystkich):

Loeb wygrywa w Meksyku - Kuzaj wysoko

Sebastien Loeb wygrał trzecią rundę Rajdowych Samochodowych MistrzostwŚwiata - Rajd Meksyku. To pierwsze zwycięstwo aktualnego mistrza świata w tymsezonie.

 

Frightliner z Meksyku na bis

Należący do koncernu DaimlerChrysler, amerykański producent ciężarówekFrightliner planuje budowę nowej fabryki w Meksyku. Decyzja o budowie nowegozakładu umotywowana jest przypuszczeniami o zwiększeniu się zainteresowaniatakimi pojazdami od 2009 roku.

 

WRC: Loeb najszybszy w Meksyku

Mistrz Świata Francuz Sebastien Loeb (Citroen C4 WRC) wygrał Rajd Meksyku,trzecią eliminację WRC. Dzięki zwycięstwu Loeb zbliżył się w klasyfikacjigeneralnej kierowców na odległość jednego punktu do lidera rozgrywek,Fina Mikko Hirvonena (Ford Focus WRC).

 

Volkswagen stawia na Meksyk

550 milionów dolarów zainwestuje Volkswagen w fabrykę w Meksyku.Jest to część strategii niemieckiego koncernu polegającej na zdobywaniurynków.

 

Lambo w Meksyku

Ciekawostka - Lamborghini, znana włoska marka supersamochodów,podpadająca bezpośrednio pod Audi, które podpada bezpośrednio pod VW,czyli w zasadzie należąca do Volkswagena, właśnie wchodzi na meksykańskirynek.

 

Rajd Meksyku: Loeb wygrywa "bratobójczą" walkę

Sebastien Loeb wygrał swój pierwszy rajd w sezonie WRC 2011 i pierwszydla nowego Citroena DS3 WRC. Francuz zwycięstwo otrzymał de facto w prezencie,po wypadku kolegi z zespołu Sebastiena Ogiera.

 

Hong Kong, Argentyna i Meksyk zainteresowane F1

Mimo już i tak napiętego kalendarza Formuły 1 przybywa coraz więcejkrajów, które są chętne gościć najszybszych kierowcówświata na swoich torach. Niedawno swoje aspiracje zgłosiły między innymiArgentyna i Meksyk.

 

Ikona popkultury w Meksyku

Poprzednia generacja Garbusa - New Beetle - debiutowała na rynkach 13 lat temu.Ja miałem natomiast 11 godzin lotu z Paryża do stolicy PółwyspuJukatan - miasta Cancun, by przewertować informacje prasowe Volkswagena, wktórych niemiecki producent zarzeka się, że najnowsza generacja tegosamochodu, nie powinna już zajmować czołowych miejsc w plebiscycie "Gaycar of the year". The Beetle, bo tak brzmi ksywa nowej serii"chrząszcza", ma teraz trafiać w gusta przeciętnych mężczyzn.Nieprzeciętnych kobiet także. Ale po kolei.

 

Dwa dachowania Kubicy w Meksyku

Stara maksyma mówi, że "błędów nie popełnia ten, kto nicnie robi". Robert Kubica zapewne teraz w domowym zaciszu analizuje RajdMeksyku, który nie był dla niego udany. Dwa dachowania rozczarowują,ale w pewnym stopniu dają dobrą nauczkę.

 

Alians Renault-Nissan z Daimlerem zacieśnia się

Francusko-japoński alians motoryzacyjny coraz chętniej spogląda w stronęniemieckiego koncernu i wspólnie planują kolejne przedsięwzięcia.Renault-Nissan wspólnie z Daimlerem wybudują nową fabrykę w Meksyku, wktórej powstawać będą kompaktowe modele Infiniti oraz Mercedesa.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017