Wyszukiwałeś:

Melex

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Melex

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

 

Wątek na forum: Panda prawie jak Melex

smieszny i fajny szkoda ze nie trafi do produkcji wpolsce ~cytryniarz

 

Wątek na forum: Pierwszy samochód na prąd z Polski

i właśnie gdy widzę takie artykuły to sądzę, że Polska się jednak rozwija ;) ~Piotrek

 

Acrea Zest: Francuski Buggy

Na Salonie Samochodowym w Genewie francuski producent niekonwencjonalnychsamochodów - Acrea, zaprezentuje swój najnowszy produkt o nazwie Zest, któryjest mieszanką modeli Roadster i amerykańskiego Buggy.

 

Panda prawie jak Melex

Fiat wyprodukował wersję Pandy, która idealnie może zastąpićpopularne Melexy na polach golfowych lub być ciekawą atrakcją wakacyjnychkurortów. Panda Jolly powstała specjalnie z myślą o turystach VIP-ach,którzy spędzają swój urlop na wyspie Capri.

 

Dynamiczna Panda

Zestawienie małych samochodów produkowanych przez włoskiego Fiataposzerza się. Do grona dołączy 'usportowione' wydanie modelu Panda o bardzozadziornym charakterze, którego moc wynosić będzie 100 konimechanicznych.

 

Nissan 350Z Roadster: Muscle Car z Dalekiego Wschodu

Tym razem, w naszych testach prezentujemy auto, które z racji swoichosiągów oraz czego nie da się ukryć, koloru nadwozia, określiliśmymianem "elektryzującej pomarańczy". Model zbierający laury wzawodach driftu i słynący niestety... ze zmęczonych wiekiem panówpodbijających sobie notowania u nastolatek. Zapraszamy na przejażdżkęNissanem 350Z Roadster.

 

Fiat Punto: Punto II 16v Speedgear (skrzynia CVT) 2000 rok. Auto wdzięczne, mimo kaprysów.

4.25 Warto było kupić, choć cena niecoduża, ale to zasługa skrzyni biegów. W sumie wszystko napisałem w wadach izaletach. Ogólnie wsiada się i się jedzie. Czasem tylko rzucając zgrabnąk..... jak coś nie zadziała- wycieraczki, coś z elektryką, czasem...

 

Wątek na forum: Więcej Bentleya

I jeszcze furgon,autobus i czołg.A za chwilę jak czytam(nowe pomysły PE) będzie zakaz używania samochodów. Tak jak z papierosami(sam nie palę i nienawidzę ich szczerze).Można produkować,sprzedawać,państwo zgarnia miliardy a nie można ich używać.Czy wreszczie firmy,organizacje związane z motoryza...

 

Czy Melex znów podbije świat?

Kto dobrze pamieta, wie, że pochodząca z Polski firma Melex produkowałapojazdy znane na całym świecie. Podczas tegorocznej imprezy Smart MobilityExpo w Gdańsku zaprezentowano prototyp, który być pomoże pomoże wodrodzeniu tej marki.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017