Wyszukiwałeś:

Mercedes X

Benz X

. Znaleziono 205 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Mercedes Benz

Spróbuj też wyszukać: mercedes benz historia mercedes mercedes benz axor

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 205 wszystkich):

Mercedes-Benz bije rekord sprzedaży... w Brazylii

Mercedes-Benz zanotował historycznie dużą, miesięczną sprzedażsamochodów ciężarowych w Brazylii. W maju br. sprzedaż wyniosła 1010jednostek i jest to najwyższy wynik do tej pory.

 

Niższe ceny Mercedes-Benz Vito i Sprinter

Mercedes-Benz obniża ceny samochodów dostawczych. Mercedes-Benz Vitooraz Sprinter są oferowane po cenach o 5-7% niższych. Vito – kompaktoweauto dostawcze - można kupić już od 59 900 PLN netto, zaś flagowy pojazddostawczy z trójramienną gwiazdą na masce – Mercedes-BenzSprinter, w wersji furgon już od 73 700 PLN netto, a w wersji podwozia podzabudowę – od 68 100 PLN netto.

 

Nowa tłocznia dla fabryki Mercedes-Benz

Mimo kryzysu Mercedes-Benz planuje kolejne inwestycje. W Kuppenheim powstanienowa tłocznia, stanowiąca część fabryki Mercedes-Benz Gaggenau. Budowanowego obiektu rozpocznie się jeszcze w 2009 r., a jej ukończenie planowanejest na trzeci kwartał 2010 r.

 

Milionowy Mercedes-Benz w Brazylii

Mercedes-Benz do Brasil sprzedał milion samochodów ciężarowychMercedes-Benz od czasu rozpoczęcia produkcji w 1956 roku. Ten wyjątkowy rekordzostał uświetniony wprowadzeniem na rynek limitowanej jubileuszowej serii Axor2544.

 

Nowy serwis w sieci Mercedes-Benz

Mercedes-Benz Lenartowicz otworzył we wrześniu nową autoryzowanąstację obsługi, dedykowaną samochodom ciężarowym. - Czasy są trudne itrzeba dokładnie analizować każdą inwestycję. Jednakże myślęperspektywicznie, dlatego podjąłem decyzję o uruchomieniu nowego kompleksuusługowego - powiedział Andrzej Lenartowicz, autoryzowany dealerMercedes-Benz.

 

Nowy zakres usług Mercedes-Benz CharterWay

Importerzy samochodów ciężarowych chcą za wszelką cenęzatrzymać spadki sprzedaży. Mercedes-Benz wprowadził na polski rynek serięnowych usług serwisowo-finansowych w ramach Mercedes-Benz CharterWay - programuflotowego dostępnego w pełnej wersji głównie na rynku niemieckim.

 

Europejski "zielony hit" - Mercedes-Benz Econic NGT

Mercedes-Benz Econic NGT (Natural Gas Technology) – to dzięki napędowiwykorzystującemu biogaz, najbardziej przyjazny dla środowiska pojazd specjalnydo transportu komunalnego i dystrybucyjnego. Nowe Mercedesy we flocie koncernuSita (Suez Lyonnaise des Eaux), zadbają o czyste i ciche centrum Sztokholmu.

 

Mercedes-Benz Econic NGT w ALDI SÜD

Pierwszy ciągnik siodłowy Mercedes-Benz Econic napędzany gazem ziemnym iprzeznaczony do dystrybucji żywności został przekazany grupie ALDI SÜD.Szyty na miarę pojazd o niskiej kabinie łączy ekonomię i ekologię –dzięki temu został oznaczony odznaką “Blue Angel”.

 

Ciężarowy Mercedes-Benz utrzymuje pozycje

Mimo wyjątkowo trudnej sytuacji w branży transportowej, Mercedes-Benzutrzymał dobrą pozycję na rynku samochodów ciężarowych o dmcpowyżej 6 t i zwiększył udziały rynkowe o 3% (do 16,9%) okopując siębezpiecznie na trzecim miejscu. Firma szczególnie cieszy się ze wzrostuudziałów w rynku ciągników siodłowych o 4% do poziomu 13,3,%.

 

Mercedes: Nowa stacja samochodów ciężarowych

W lutym sieć stacji dealerskich dedykowanych samochodom ciężarowymwzbogaciła się o ultranowoczesny zakład dealersko-serwisowy samochodówciężarowych Mercedes-Benz firmy Auto Partner Jan Garcarek i Andrzej GarcarekSp.j.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Mercedes Benz".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017