Wyszukiwałeś:

Mercedes

. Znaleziono 5924 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Mercedes

Spróbuj też wyszukać: mercedes c mercedes a mercedes sprinter

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 5924 wszystkich):

Klasy patronackie Mercedesa

Boom na rynku pracy oraz w sektorze samochodów użytkowych powoduje, iżniedobór wykwalifikowanych pracowników zaczyna dotykać także stacjeserwisowe. Dlatego też Mercedes stworzył program "Klasy PatronackieMercedes-Benz".

 

Mercedes klasa C: Gwiazda z klasą

Niemiecka marka pochodząca ze Stuttgartu, której logo totrójramienna gwiazda umieszczona w okręgu, już od wielu lat zdążyłaprzyzwyczaić do tego, że produkuje pojazdy solidne, eleganckie i...drogie. Donaszej redakcji trafił niedawno nowy Mercedes Klasy C. Sprawdziliśmy czysamochód godnie kontynuuje tradycję i nie musi niczego udowadniać.

 

Mercedes Viano i Volkswagen Multivan: Pojedynek pasażerów

Można wozić albo być wożonym. W Aucie Firmowym niemal zawsze piszemy osamochodach z punktu widzenia kierowcy. Tym razem postaramy się odpowiedziećna pytanie, w którym z dwóch samochodów: VolkswagenieMultivanie czy Mercedesie Viano, lepiej być wożonym.

 

Mercedes ML 500: Luksus w rozmiarze XXL

W momencie kiedy pierwsza generacja Mercedesa ML przecierała szlaki naeuropejskich drogach, SUVy były już od dawna popularne w StanachZjednoczonych. Obecnie jednak sytuacja ma się inaczej i samochodysportowo-rekreacyjne przeżywają na Starym Kontynencie prawdziwe oblężenie.Postanowiliśmy sprawdzić, czy model ML500 oprócz wysokiej ceny potrafizapewnić adekwatne doznania z jazdy.

 

OBI w Mercedesie

Po udanych negocjacjach podpisana została umowa na leasing 100samochodów osobowych Mercedes-Benz. Jest to największa tego typutransakcja na samochody osobowe tej marki w Polsce.

 

Milionowy Mercedes-Benz w Brazylii

Mercedes-Benz do Brasil sprzedał milion samochodów ciężarowychMercedes-Benz od czasu rozpoczęcia produkcji w 1956 roku. Ten wyjątkowy rekordzostał uświetniony wprowadzeniem na rynek limitowanej jubileuszowej serii Axor2544.

 

Mercedes: Nowa stacja samochodów ciężarowych

W lutym sieć stacji dealerskich dedykowanych samochodom ciężarowymwzbogaciła się o ultranowoczesny zakład dealersko-serwisowy samochodówciężarowych Mercedes-Benz firmy Auto Partner Jan Garcarek i Andrzej GarcarekSp.j.

 

IX Zlot Zabytkowych Mercedesów

W dniach 10-13 czerwca br. na Ziemi Kłodzkiej odbędzie się Star Drive Poland2010, czyli IX Zlot Zabytkowych Mercedesów - największe w naszejczęści Europy spotkanie miłośników marki Mercedes.

 

Drugie życie Mercedesa

To historia z typu tych mało wiarygodnych. Właścicielka 25-letniego Mercedesa190D, którym jeździła od samego początku, właśnie została wszczególny sposób uhonorowana. Auto, po generalnym remonciewykonanym przez podkaliskiego dealera Mercedesa, wygląda jak nowe.

 

Nowe pojazdy dystrybucyjne Mercedes-Benz i Fuso

Mleko do supermarketu, paczka pod same drzwi - wszechobecne na ulicach naszychmiast samochody dostawcze i ciężarowe są kręgosłupem regionalnejgospodarki. Gama przyjaznych środowisku, ekonomicznych, uniwersalnychpojazdów Mercedes-Benz i Fuso odgrywa w tym segmencie czołową rolę.Obejmuje ona dynamiczne i przyjazne kierowcy modele, począwszy od nowegosamochodu ciężarowego Mercedes-Benz Antos wyspecjalizowanego w ciężkimtransporcie dystrybucyjnym, aż po miejskie auto dostawcze - Mercedes-BenzCitan.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017