Wyszukiwałeś:

Mercury

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Mercury

Spróbuj też wyszukać: pontiac MG

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

FIAT - produkcja pełną parą

7 października z linii produkcyjnych tyskiej fabryki Fiat Auto Poland zjechał500 tysięczny Fiat Panda. Fiat Auto Poland w Tychach, gdzie produkowane sąFiaty Panda i 600, należy do czołówki najnowocześniejszych inajlepszych zakładów przemysłu motoryzacyjnego w Europie.

 

Brazylijski EcoSport do USA

Brazylijski oddział Forda przygotowuje nową wersję SUV-a EcoSport, znanego narynku europejskim w zmienionej nieco postaci jako Ford Fusion, którysprzedawany będzie na rynku amerykańskim.

 

Lincoln dla młodych, niekoniecznie bogatych

Wskaźniki sprzedaży najnowszego modelu Lincoln Zephyr pokazują, że luksusowamarka przeżywa odrodzenie, a jego grupa docelowa zmienia się ze starszychużytkowników powracających do marki na mniej konserwatywnych imłodych.

 

Crossover Forda

Podczas gdy Ford Motor Company przygotowuje się do zaniechania produkcjikonwencjonalnych minivanów, świat obiegła informacja, że samochód zbudowanyna bazie modelu Fairlane wejdzie na rynek w 2008 roku.

 

System AWD od Forda

Ford Motor Company rozpoczął pracę nad własnym systemem napędu na czterykoła, który wykorzystywany będzie w nadchodzących modelach typu sedan,crossover oraz SUV.

 

Najpopularniejsze hybrydy 2006

Samochody o napędzie hybrydowym to obecnie ten kierunek, którym podążawiększość producentów motoryzacyjnych, by stworzyć jak najbardziejekologiczne pojazdy.

 

"iCar" nie z Volkswagena?

Realizacja stworzenia przez Volkswagena małego samochodu o nazwie"iCar", po brzegi wypchanego elektroniką firmy Apple, stoi pod dużymznakiem zapytania. Według zagranicznych mediów szefowie obukoncernów zdecydowali się zakończyć rozmowy.

 

Audi R8 tanim kosztem

Audi R8 to marzenie wielu fanów czterech kółek. Ale jak to zwyklez marzeniami bywa, są one w większości przypadków poza zasięgiemfinansowym zainteresowanych. Pewien Hiszpan znalazł sposób jak tanimkosztem zrobić replikę niemieckiego supersamochodu.

 

Buick i Jaguar najbardziej niezawodne w USA

Według najnowszego rankingu najbardziej niezawodnych samochodówprzeprowadzonych przez J.D. Power and Associates na czele znalazły się ex equomarki Buick oraz Jaguar.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017