Wyszukiwałeś:

Meriva

. Znaleziono 77 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Meriva

Spróbuj też wyszukać: OPEL MERIVA meriva wymiary nowa meriva

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 77 wszystkich):

Opel Meriva: Przyczajona do skoku

Oferta Opla w segmencie minivanów jest niezwykle interesująca. Odmalutkiej Agili, po największą Zafirę. A w środku plasuje się Meriva,wydawać by się mogło, idealna propozycja dla rodzin.

 

Meriva po facelifting'u

Na targach motoryzacyjnych w Bolonii (3-11.12) Opel zaprezentuje odmłodzonąwersję modelu Meriva. Nowy-stary minivan Opla ma trafić do salonów wprzyszłym roku.

 

Meriva też z OPC

180 koni mechanicznych uzyskanych z 1,6-litrowego silnika benzynowego będzieodpowiadało za napęd Opla Merivy w wersji OPC. Tym samym Meriva dołączy doelitarnego grona modeli z logo OPC.

 

Opel Meriva nie będzie budowany w Polsce

Opel Meriva nie będzie produkowany w gliwickiej fabryce General Motors. Po 2008r. minivan będzie zjeżdżał z taśm z zakładów w Saragossie.Decydującym czynnikiem rezygnacji z fabryki w Gliwicach była koniecznośćdokonania dodatkowych inwestycji.

 

Jest już nowa Meriva

Odmienioną Merivę można już zamawiać w salonach Opla. Najtańszy OpelMeriva, wyposażony w silnik 1,4 o mocy 90 KM kosztuje 48.900 zł.

 

Meriva rośnie

Należący do segmentu małych samochodów MPV, Opel Meriva wraz ze swoją nowąodsłoną nabierze większych kształtów, a zarazem funkcjonalności ikomfortu.

 

Opel Meriva gwiazdą raportu TUV 2007

Opel Meriva został uznany za najbardziej niezawodny samochód w Raporcie TUV2007. Raport uwzględniał 133 różne modele samochodów używanych niedłużej niż trzy lata.

 

Milionowa Meriva

Opel Meriva, niepozorny przedstawiciel segmentu minivan wyznaczył nowy kamieńmilowy w historii niemieckiego koncernu. Z taśm produkcyjnych zszedł właśniejego milionowy egzemplarz.

 

Oto nowy Opel Meriva

Wprawdzie premiera światowa drugiej generacji Opla Meriva odbędzie siędopiero za dwa miesiące, podczas wystawy samochodowej w Genewie, to już terazniemiecki koncern zdradził pierwsze szczegóły na temat swojegokompaktowego minivana.

 

Opel Meriva OPC: Mikro(turbo)van

Samochód o pudełkowatej stylistyce raczej nie będzie się kojarzyć zesportowymi emocjami. Niektórzy producenci mają jednak prosty przepis naprzerobienie spokojnego auta w małą rakietę. Wystarczy pomalować je wekscentrycznym kolorze, dołożyć turbo, zamontować nowe zderzaki i osadzićcałość na niskoprofilowych kołach. Czy taki przepis może się udać?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017