Wyszukiwałeś:

MiTo

. Znaleziono 43 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: MiTo

Spróbuj też wyszukać: mito alfa 159 polo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 43 wszystkich):

Mała Alfa MiTo

Alfa Romeo od dłuższego czasu skutecznie ukrywa przed motoryzacyjnymipaparazzi swój najnowszy model. Włoska marka zamierza dołączyć doniszy jaką uzupełnił niedawno Fiat 500. Prawdopodobnie auto będzie nosićnazwę MiTo.

 

Mała Alfa, czyli MiTo

Nie Junior, nie Furiosa, ani żadna z innych propozycji, jakie się dotychczaspojawiły, a MiTo będzie się nazywać nowy, najmniejszy model Alfy Romeo,który już latem zadebiutuje w sprzedaży na pierwszych europejskichrynkach.

 

230-konna Alfa MiTo GTA

Choć mała Alfa Romeo MiTo dopiero rozpoczyna podbój rynkóweuropejskich, władze włoskiej marki już zapowiedziały, iż pojawi siętakże najmocniejsza wersja oznaczona symbolem GTA.

 

Więcej niż 230KM w Alfie MiTo

Bit po bicie wyciekają kolejne elektroniczne informacje na temat nadchodzącejwersji sportowej odmiany Alfy Romeo MiTo GTA.

 

Alfa MiTo GTA - oficjalnie

Już w przyszłym tygodniu podczas targów motoryzacyjnych w Genewiezostanie zaprezentowany samochód, o którym podczas ostatnich dninie milkły spekulacje. Logo Gran Turismo Alleggerito zaszyci tym razemnajmniejszą Alfę MiTo.

 

Alfa Romeo MiTo: Pierwsze auto z własnym DNA

Nienaganny styl, sportowy duch to cechy, jakimi odznaczały się wszystkie bezwyjątku modele Alfy Romeo. Teraz włoska marka próbuje te właściwościprzenieść do segmentu małych aut wraz z wprowadzeniem na rynek modelu MiTo.Czy z sukcesem? Czy jednak odbędzie się to kosztem image'u marki?

 

Alfa MiTo GTA wstrzymana

Nieoczekiwanie tuż przed nadchodzącym wejściem na rynek włoski koncernpostanowił wstrzymać prace nad sportową odmianą MiTo sygnowaną logo GTA.

 

Alfa Romeo i rewolucyjny silnik

Choć na stoisku Alfy Romeo na salonie samochodowym we Frankfurcie trudnodoszukać się jakiegoś zupełnie nowego modelu, to jednak wart zainteresowaniaz całą pewnością jest model Mito z nowym rewolucyjnym silnikiem Multiair.

 

Oszczędniejsze i mocniejsze Alfy Mito

Alfa Romeo Mito to auto, które zauroczyło klientów przedewszystkim swoją stylistyką. Teraz do tego mają dołączyć nowoczesnejednostki napędowe, które właśnie pojawiły się w sprzedaży z tymmodelem.

 

Alfa Romeo Mito za Maserati

Jeśli posiadasz Maserati i zostałeś zmuszony do pozostawienia go na jakiśczas w serwisie, w zamian dostaniesz Alfę Romeo Mito. Tyle, że nie takązwyczajną, ale jeden ze 100 egzemplarzy tego modelu wyprodukowanych nawyłączność dla Maserati.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017