Wyszukiwałeś:

Michal X

Bebenek X

. Znaleziono 60 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Michal Bebenek

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 60 wszystkich):

Rajd Polski: Bębenek liderem po I etapie

Michał Bębenek jest po sześciu odcinkach specjalnych liderem ORLEN Platinum65. Rajdu Polski. Kierowca Mitsubishi Lancera wyprzedza o niespełna 19 sekundfrancuskiego mistrza Polski, Bryana Bouffier na Peugeocie.

 

RSMP: Bębenkowie z tytułem Citroena

20. Rajd Dolnośląski zakończył sezon 2010 w Rajdowych SamochodowychMistrzostwach Polski. Siódmym zwycięstwem w Citroën Racing Trophypopisali się w okolicach Kłodzka bracia Michał i Grzegorz Bębenkowie –nowi Mistrzowie Polski w grupie R.

 

Bębenek: "Wyniki są teraz nieistotne"

Załoga Platinum Rally Team Michał Bębenek / Grzegorz Bębenek zajęłaszóste miejsce w klasyfikacji generalnej 39. Rajdu Świdnickiego Krause,trzecie w grupie N i drugie w klasyfikacji drugiego dnia. Rajd stanowił drugąrundę Platinum Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

 

Bębenek testował R4

Platinum Rally Team testował w okolicach Bochni Lancera Evo X w specyfikacjiR4. Michał Bębenek wraz z ekipą mechaników pod wodzą Zbigniewa Steca,sprawdzał ustawienia auta przed zbliżającą się kolejną rundą PlatinumRSMP - Rajdem Karkonoskim.

 

Bębenek przed Rajdem Karkonoskim

W środę w pobliżu miejscowości Pilchowice odbyły się kolejne testyzespołu Platinum Rally Team, przed Rajdem Karkonoskim, trzecią rundą PlatinumRajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Michał Bębenek przyznał, że jestzachwycony przebudową Mitsubishi Lancer Evo z grupy N do klasy R4.

 

Michał Bębenek zmienia pilota

Przed zbliżającym się Rajdem Rzeszowskim, kolejną rundą Platinum RajdowychSamochodowych Mistrzostw Polski, nastąpiły zmiany w składzie załogi PlatinumRally Team. Nowym pilotem Michała Bębenka został Maciej Wilk. GrzegorzBębenek zrezygnował ze startu w Rzeszowie ze względu na stan zdrowia.

 

RSMP: Brat wraca na prawy fotel

Podczas kolejnej rundy Platinum Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski,którą będzie Rajd Dolnośląski, bracia Bębenek znowu wystąpiąrazem. Grzegorz ponownie będzie pilotował swojego brata Michała. Po wielukonsultacjach i badaniach, lekarze pozwolili mu na starty do końca sezonu.

 

Bębenek przed Rajdem Dolnośląskim

Już w najbliższy piątek widowiskowym prologiem na ulicach Kłodzka rozpoczniesię kolejna runda Platinum Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski –Rajd Dolnośląski. Z numerem 5 wystartuje Michał Bębenek. Po krótkiejprzerwie na fotel pilota w Mitsubishi Lancerze Evo X R4 powraca jegobrat-Grzegorz.

 

Bębenek przed Rajdem Koszyc

W najbliższy weekend odbędzie się ostatnia runda Platinum RajdowychSamochodowych Mistrzostw Polski 2011, Rajd Koszyc. Tym razem najlepsze polskiezałogi będą walczyć na słowackich odcinkach specjalnych. Na starcie będziemożna zobaczyć oczywiście także zespoły ze Słowacji, Czech, Francji iWęgier. Łącznie swoje zgłoszenia nadesłało 67 załóg.

 

Bębenek czwarty w Platinum RSMP

Zakończył się 37.Rajd Koszyc, ostatnia runda Platinum Rajdowych SamochodowychMistrzostw Polski. Po zaciętej i pasjonującej walce, załoga Platinum RallyTeam w składzie: Michał Bębenek – Grzegorz Bębenek wywalczyła wklasyfikacji generalnej sezonu bardzo wysokie, czwarte miejsce. W klasyfikacjiRSMP Rajdu Koszyc bracia z Bochni zajęli także czwartą pozycję i zdobylitrzecie miejsce w klasie S2000/R4.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Michal Bebenek".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017