Wyszukiwałeś:

Michal X

Kosciuszko X

. Znaleziono 85 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Michal Kosciuszko

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 85 wszystkich):

JWRC: Michał Kościuszko czeka na "argentyńskie tango"

Michał Kościuszko i Maciek Szczepaniak przygotowują się już do startu wRajdzie Argentyny, piątej eliminacji Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Świata(WRC). Polacy reprezentujący fabryczny zespół Suzuki Sport Europebędą bronić pozycji lidera w klasyfikacji Junior WRC, samochodów klasyS1600.

 

Rajd Argentyny: Loeb i Kościuszko zdeklasowali rywali

Broniący tytułu mistrza świata Francuz Sebastien Loeb (Citroen C4 WRC)wygrał w niedzielę Rajd Argentyny, piątą eliminację mistrzostw świata iumocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej. Michał Kościuszko(Suzuki Swift S1600) był pierwszy w klasyfikacji juniorów.

 

JWRC: Michał Kościuszko na fali

Michał Kościuszko i Maciej Szczepaniak reprezentujący zespółfabryczny Suzuki Sport Europe wygrali czwartą rundę JWRC 2009 – RajdArgentyny. Tym samym Michał Kościuszko jest pierwszym w historii Polakiem,który objął pozycję samodzielnego lidera w RajdowychSamochodowych Mistrzostwach Świata. Polak zapowiada już walkę o kolejnezwycięstwa.

 

JWRC: Michał Kościuszko wicemistrzem świata!

Michał Kościuszko i Maciek Szczepaniak – załoga reprezentująca barwySuzuki Sport Europe, zakończyła tegoroczny udział w Mistrzostwach Świata nadrugim miejscu podium zdobywając tytuł I Wicemistrza Świata w klasyfikacjiJWRC. Ten wynik jest historycznie największym sukcesem, jaki osiągnęli Polacyw motosportach na świecie.

 

Michał Kościuszko wybrał Fiestę S2000

Michał Kościuszko, jedyny polski kierowca startujący w RajdowychMistrzostwach Świata w cyklach SWRC i WRC Cup, w sezonie 2010 zasiądzie zakierownicą Forda. Rajdową Fiestę S2000 skonstruował i przygotowałzespół M-Sport. Obsługą samochodu w trakcie sezonu zajmie siębelgijska firma Symtech Racing.

 

Kościuszko będzie promował Kraków

Rajdowy Wicemistrz Świata JWRC 2009 Michał Kościuszko został oficjalnieambasadorem miasta Kraków. W ramach projektu „Kraków –miasto mistrzów” promującego stolicę Małopolski, kierowcabędzie reprezentował swoje rodzinne miasto poza granicami kraju.

 

Rajd Jordanii: Kościuszko wśród faworytów

Michał Kościuszko i Maciek Szczepaniak reprezentujący zespół DynamicWorld Rally Team już dziś wystartowali w Jordan Rally samochodem Ford FiestaS2000. Jest to drugi tegoroczny start załogi w Rajdowych Mistrzostwach Świata(WRC).

 

SWRC: Kościuszko testował Fabię S2000

Michał Kościuszko i Maciek Szczepaniak reprezentujący zespół DynamicWorld Rally Team przygotowują się do startu w Rajdzie Portugalii, 6.rundzieMistrzostw Świata. Dzisiaj Michał Kościuszko ustawiał Skodę Fabię S2000,za kierownicą której wystartuje na szutrowych trasach Rajdu Portugalii.

 

SWRC: Kościuszko na podium w Rajdzie Portugalii

Michał Kościuszko i Maciek Szczepaniak, reprezentujący zespół DynamicWorld Rally Team, zajęli 3. miejsce w klasyfikacji SWRC RajduPortugalii. Według nieoficjalnej klasyfikacji zwyciężył Jari Ketomaa przedXavierem Ponsem (+3:32.2) i Michałem Kościuszko tracącym do drugiego wstawce 1:55.2. Dla jedynej polskiej załogi startującej w Mistrzostwach Świata(WRC) to drugie podium w sezonie 2010.

 

Kościuszko pierwszym kierowcą testującym R4

Doświadczenie w S2000, precyzja w przekazywaniu informacji i fakt bycia jednymz najszybszych kierowców w stawce PWRC gwarantuje Michałowi Kościuszkofunkcję kierowcy testowego RalliArt Itally. W ciągu kilku najbliższych dni weWłoszech Michał Kościuszko reprezentujący w Mistrzostwach Świata barwyLOTOS Dynamic Rally Team, jako pierwszy na świecie kierowca, będzie testowałsamochód Mitsubishi Lancer Evo IX  i X w pełnej specyfikacji R4.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Michal Kosciuszko".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017