Wyszukiwałeś:

Michal X

Solowow X

. Znaleziono 103 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Michal Solowow

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 103 wszystkich):

Sołowow ponownie liderem ME

Michał Sołowow i Maciek Baran (Peugeot 207 S2000) wygrali punktacjęmistrzostw Europy w 39. Rajdzie Barum i odzyskali prowadzenie w tej serii.

 

ME: Sołowow przed decydującym starciem

Dziś, jutro oraz w sobotę (29-31 pażdziernika 2009) w Szwajcarii zostanierozegrana ostatnia runda Rajdowych Mistrzostw Europy - Rallye Du Valais. Wrajdzie startuje polska załoga Michał Sołowow z Maćkiem Baranem (Peugeot 207S2000) - aktualni wicemistrzowie Europy.

 

RME: Sołowow ponownie Wice-Mistrzem Europy

Michał Sołowow i Maciek Baran (Peugeot 207 S2000) po raz drugi z rzęduzostali rajdowymi Wicemistrzami Europy. Polacy wywalczyli tytuł w czasie RallyDu Valais w Szwajcarii - ostatniej rundy tegorocznych mistrzostw.

 

Arctic Rally: Sołowow 15., Raikkonen 58.

Michał Sołowow i Maciek Baran zajęli 15 miejsce w klasyfikacji generalnejArctic Lapland Rally - pierwszej rundzie mistrzostw Finlandii rozgrywanej wokolicach Rovaniemi. Kimi Raikkonen w Citroenie C4 WRC po przygodach na OS 2zajął ostatetcznie 58 miejsce.

 

Sołowow: "Przyciągają nas śnieżne bandy"

Michał Sołowow i Maciek Baran (Peugeot 207 S2000) w szóstym starcie wRally Sweden zajęli 22 miejsce w klasyfikacji generalnej, 10 w klasie N4.Polacy byli jednocześnie ósmą załogą w samochodzie S2000.

 

Sołowow: Kuchar wszystkich zdemolował

Michał Sołowow i Maciek Baran (Ford Fiesta S20000 zajęli 2 miejsce wklasyfikacji generalnej Krause 38 Rajdu Elmot - pierwszej rundzie RSMP. ZałogaCersanit Rally Team obroniła pozycję z pierwszego etapu, uzyskując przewagę3.1 sek. nad atakującym Leszkiem Kuzajem (Skoda Fabia S2000). "Kuzi"zajął ostatecznie trzecią pozycję, a zwycięzcą zawodów zostałTomasz Kuchar (Peugeot 207 S2000).

 

RSME: Sołowow najszyby z Polaków w Rajdzie Ypres

Michał Sołowow i Maciek Baran (Ford Fiesta S2000) zajęli siódmemiejsce w klasyfikacji generalnej Geko Ypres Rally. Jest to najlepszy wynikzałogi Cersanit Rally Team w rajdzie Ypres, w którym kielecko-krakowskiduet startował już po raz szósty.

 

Rajd Antibes: Sołowow i Kubica na podium!

Polscy kierowcy rajdowi doskonale spisali się podczas zamykającego sezonRajdowych Mistrzostw Europy, Rajdu Antibes. W pierwszej dziesiątce znalazłysię aż 4 załogi z naszego kraju. Najlepiej wypadli Michał Sołowow / MaciejBaran (Ford Fiesta S2000), którzy byli drudzy oraz Robert Kubica zJakubem Gerberem (Renault Clio S1600) lokujący się na trzecim miejscu.

 

Sołowow: "Najlepszy rajd asfaltowy w Polsce"

"Myślę, że to najlepszy rajd asfaltowy w Polsce i gratulujęorganizatorom wyboru trasy" - powiedział na mecie Rajdu KarkonoskiegoMichał Sołowow. Kielczanin pilotowany przez Maćka Barana, jadąc FordemFiesta S2000 zajął czwarte miejsce w 3 rundzie RSMP.

 

Sołowow: "To za mało na taką konkurencję"

Michał Sołowow i Maciek Baran (Ford Fiesta S2000) wygrali punktacjęMistrzostw Europy w Barum Rally Zlin 2011. W  "generalce" załogaCersanit Rally Team finiszowała na 11 pozycji, a Michał Sołowow przyznał,że Rajd Barum to jedna z najtrudniejszych asfaltowych rund w Europie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Michal Solowow".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017