Wyszukiwałeś:

Michelin

. Znaleziono 83 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Michelin

Spróbuj też wyszukać: kleber dynaxer michelin 175 65 R14 michelin opony 205

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 83 wszystkich):

Kia cee'd z Michelin

Wchodzący właśnie do sprzedaży na europejskim rynku model Kia cee'd,wyprodukowany w pierwszej europejskiej fabryce koncernu w Żylinie (Słowacja),zostanie wyposażony wyłącznie w opony marki Michelin.

 

Michelin inwestuje

Francuski koncern Michelin zainwestuje w Polsce kolejnych 100 mln euro, ujawniłPierre Henn Michallat, dyrektor generalny Michelin Polska. Kolejna inwestycjabędzie ulokowana w Olsztynie, ma charakter produkcyjny i da zatrudnienie 100osobom.

 

Serwis Klienta Michelin

Osoby, które zakupiły komplet czterech opon marki Michelin, będąmogły teraz skorzystać z usługi Serwis Klienta Michelin, któryzapewnia m.in. pomoc techniczną, informację o pogodzie czy możliwośćrezerwacji hotelu podczas podróży.

 

Laur Pierwszeństwa dla Michelin

Firma Michelin Polska S.A. otrzymała Laur Pierwszeństwa za 2007 rok. Jest tonagroda w konkursie zorganizowanym przez Warmińsko-Mazurską Specjalną StrefęEkonomiczną. Michelin został nagrodzony za tworzenie nowych miejsc pracy orazprowadzone inwestycje.

 

Michelin wyhamowuje produkcję

Kryzys finansowy odbija się na największym pracodawcy na Warmii i Mazurach.Firma Michelin Polska, zatrudniająca ponad 4 tys. osób, planuje kolejneograniczenia w produkcji opon. Ma to zapobiec zwolnieniom pracowników.

 

Branża transportowa nagradza Michelin

10.000 przedstawicieli branży transportowej z Wielkiej Brytanii i Niemiecprzyznało oponom Michelin w pierwszym półroczu 2009 roku trzyprestiżowe wyróżnienia: Motor Transport Award za innowacyjność wprodukcji opon ciężarowych, Best Tire Brand 2009 w głosowaniu 8.000niemieckich transportowców za jakość, niskie koszty i bezpieczeństwooraz Image Award 2009 od przedstawicieli 99 firm transportowych w Niemczech.

 

Michelin X MultiWay XD – pierwszy na rynku uniwersalny rozmiar 295/60 R 22.5

Michelin wprowadza na rynek oponę Michelin X MultiWay XD – pierwsząwszechstronna oponę o rozmiarze 295/60 R 22.5 do samochodówciężarowych na osie napędowe. Dzięki niej, jak deklarujeproducent, kierowcy pojazdów o dużej pojemności ładunkowej będąmogli bezpiecznie poruszać się na wszystkich typach nawierzchni i w każdychwarunkach atmosferycznych. Opony Michelin X MultiWay XD wejdą na rynek wsierpniu 2009 roku.

 

Nowe opony zimowe Grupy Michelin

Potrzebom bezpieczeństwa i trwałości odpowiadają nowości GrupyMichelin na sezon zimowy 2009/2010 – opona Michelin Agilis Alpin dosamochodów dostawczych oraz opona BFGoodrich Winter Slalom KSIprzeznaczona do użytkowania głównie na śniegu i lodzie.

 

1000 drzew od Michelin na Święto Drzewa

Dzięki Michelin Polska 1000 świerków, jodeł i buków zostaniezasadzonych podczas Święta Drzewa organizowanego przez Klub Gaja. Inauguracjaakcji będzie miała miejsce 9 października na Placu Żelaznej Bramy, wWarszawie. Honorowym gościem będzie Minister Środowiska, Maciej Nowicki.

 

Michelin i Volvo rozszerzają współpracę

Michelin i Volvo podpisały kontrakt rozszerzający ich dotychczasową umowę.Inżynierowie Michelin i Volvo będą wspólnie pracować nad innowacjami,które znajdą zastosowanie w przyszłych energooszczędnych generacjachpojazdów Grupy Volvo.. Michelin jest głównym dostawcą opon dlaszwedzkiego producenta samochodów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017