Wyszukiwałeś:

Micra X

c X

c X

. Znaleziono 30 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Micra c c

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 30 wszystkich):

Jest już pierwszy Note

W poniedziałek z taśmy montażowej w fabryce Nissana w Sunderland zjechałpierwszy egzemplarz modelu Nissan Note. Auto to, bliźniacze z Renault Modusem,na polskim rynku pojawi się w marcu.

 

Qashqai na taśmie

Produkcja najnowszego modelu Nissana o bardzo egzotycznej nazwie Qashqairuszyła właśnie na jednej z linii produkcyjnych fabryki umiejscowionej wbrytyjskim Sunderland. Japoński producent zamierza montować tam około 130tysięcy egzemplarzy tego auta rocznie.

 

4,5 miliona Nissanów z Sunderland

Po 20 latach od otwarcia, brytyjska fabryka umiejscowiona w Sunderlandprzekroczyła kolejny kamień milowy. 19 lutego z taśm produkcyjnych zjechałsamochód z numerem 4.500.000. Tym wyjątkowym egzemplarzem okazał się NissanNote w kolorze czerwonym z silnikiem 1,6l. Auto zostało zamówione przezjednego z brytyjskich klientów.

 

Facelifting Micry

Z okazji zbliżających się piątych urodzin Nissan Micra został poddanydelikatnemu liftingowi. Auto po zmianach będzie można zobaczyć na wystawieIAA we Frankfurcie.

 

Nissan Micra: Mały diabeł

Duża masa dostępnych na naszym rynku samochodów jest wykonana w styluunisex i równie dobrze za ich kierownicą wygląda kobieta jak imężczyzna. Jest jednak pewna grupa modeli, w których przedstawicielci brzydkiej może wyglądać, delikatnie mówiąc, niezbytreprezentacyjnie. Właśnie takie zdanie miałem o Nissanie Micra. Zmieniłem jepo tym jak do redakcyjnych testów trafiła wersja 160SR.

 
 
 

Nissan Micra: Na przekór trendom

Był pierwszym japońskim modelem z tytułem Samochodu Roku na europejskimrynku. Poprzednik został jednogłośnie okrzyknięty samochodem dla kobiet.Będąca od listopada na polskim rynku nowa generacja Nissana Micry ani niepodbiła serc jurorów plebiscytu na najlepsze auto, ani też nie jestjuż przypisywana wyłącznie do płci pięknej. Czyżby więc nowa Micra niemiała już żadnych atutów w rękawie?

 

Superoszczędna Micra

Jeśli chcesz mieć oszczędne i ekologiczne auto, a przy tym jesteś fanemmarki Nissan, wcale nie musisz wybierać elektrycznego Leafa. Jużwkrótce Nissan wprowadzi na rynek superoszczędną Micrę DIG-S.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Micra c c".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017