Wyszukiwałeś:

Micra X

c X

c X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Micra c c

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Nissan zmienia taktykę

Od 1 stycznia zmieniła się w Polsce firma, która zajmuje się dystrybucją iobsługą posprzedażową samochodów marki Nissan. Dla zwykłych kierowcówzmiana ta powinna pozostać praktycznie niezauważona.

 

Jest już pierwszy Note

W poniedziałek z taśmy montażowej w fabryce Nissana w Sunderland zjechałpierwszy egzemplarz modelu Nissan Note. Auto to, bliźniacze z Renault Modusem,na polskim rynku pojawi się w marcu.

 

Dwa koncepty Nissana w Genewie

Nissan Europe przedstawi dwa nowe i innowacyjne pojazdy koncepcyjne podczaszbliżającej się wystawy samochodowej Genewa Motor Show 2006.

 

MX-5 z twardym dachem

Japoński producent samochodów, Mazda, zadziwił ostatnio swoich europejskichdystrybutorów faktem, iż do swojego zestawienia zamierza wprowadzić modelMX-5 wyposażony w dach typu hardtop.

 

Qashqai na taśmie

Produkcja najnowszego modelu Nissana o bardzo egzotycznej nazwie Qashqairuszyła właśnie na jednej z linii produkcyjnych fabryki umiejscowionej wbrytyjskim Sunderland. Japoński producent zamierza montować tam około 130tysięcy egzemplarzy tego auta rocznie.

 

4,5 miliona Nissanów z Sunderland

Po 20 latach od otwarcia, brytyjska fabryka umiejscowiona w Sunderlandprzekroczyła kolejny kamień milowy. 19 lutego z taśm produkcyjnych zjechałsamochód z numerem 4.500.000. Tym wyjątkowym egzemplarzem okazał się NissanNote w kolorze czerwonym z silnikiem 1,6l. Auto zostało zamówione przezjednego z brytyjskich klientów.

 

Facelifting Micry

Z okazji zbliżających się piątych urodzin Nissan Micra został poddanydelikatnemu liftingowi. Auto po zmianach będzie można zobaczyć na wystawieIAA we Frankfurcie.

 

Nissan Micra: Mały diabeł

Duża masa dostępnych na naszym rynku samochodów jest wykonana w styluunisex i równie dobrze za ich kierownicą wygląda kobieta jak imężczyzna. Jest jednak pewna grupa modeli, w których przedstawicielci brzydkiej może wyglądać, delikatnie mówiąc, niezbytreprezentacyjnie. Właśnie takie zdanie miałem o Nissanie Micra. Zmieniłem jepo tym jak do redakcyjnych testów trafiła wersja 160SR.

 
 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Micra c c".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017