Wyszukiwałeś:

Micra

. Znaleziono 50 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Micra

Spróbuj też wyszukać: micra k11 micra K12 nissan micra

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 50 wszystkich):

Active Luxury, czyli najbogatsza Micra

W salonach japońskiej marki dostępny jest już Nissan Micra w najbogatszejwersji wyposażeniowej Active Luxury. Ceny zaczynają się od 53.100 zł.

 

Polacy przyszłością moto-designu?

25-letni Kamil Łabanowicz odwiedził Nissan Design Europe z siedzibą wLondynie, gdzie zaprezentował prace przedstawiające jego wizję nowejgeneracji Micry. Jak się okazało, jego grafiki wywołały sporo poklasku wcentrum stylistycznym japońskiej marki.

 

Facelifting Micry

Z okazji zbliżających się piątych urodzin Nissan Micra został poddanydelikatnemu liftingowi. Auto po zmianach będzie można zobaczyć na wystawieIAA we Frankfurcie.

 

Nissan Micra "Produktem Roku 2007"

Miesięcznik "Reader’s Digest" po raz trzeci przyznałcertyfikaty Produkt Roku. Certyfikaty z godłem "Produkt Roku 2007" w36 kategoriach otrzymały firmy, których produkty były najchętniejkupowane przez czytelników miesięcznika a wśród nich, NissanMicra.

 

Nissan Micra: Mały diabeł

Duża masa dostępnych na naszym rynku samochodów jest wykonana w styluunisex i równie dobrze za ich kierownicą wygląda kobieta jak imężczyzna. Jest jednak pewna grupa modeli, w których przedstawicielpłci brzydkiej może wyglądać, delikatnie mówiąc, niezbytreprezentacyjnie. Właśnie takie zdanie miałem o Nissanie Micra. Zmieniłem jepo tym jak do redakcyjnych testów trafiła wersja 160SR.

 

Znana wokalistka 'Twarzą Nissana Micra'

Wczoraj, piosenkarka Ania Dąbrowska odebrała w Warszawie swoją Micrę. Jestto jednocześnie pierwszy samochód, którym jeździ piosenkarka.

 

Promocja dwa auta w cenie jednego także w Polsce

Nissan 350Z a do tego - za darmo - Nissan Micra. Taką ofertę wymyślił jedenz krakowskich dilerów.

 

Nissan zwolni 1.200 osób

Nissan zamierza zmniejszyć zatrudnienie w jednej ze swoich najważniejszychfabryk, położonej w brytyjskim Sunderland. W najbliższym czasie pracę stracitam 1.200 osób.

 

Nissan: rośnie sprzedaż i produkcja

Pomimo kryzysu produkcja w fabryce Nissana wzrosła o 40 procent w zeszłymmiesiącu. Nissan Micra oraz Qashqai pomogły w dużej mierze polepszyć wynikii oddalić widmo redukcji etatów i produkcji.

 

Problem z poduszkami w Nissanie Micra

Nissan informuje, że niektóre egzemplarze modelu Micra (K12), mogąmieć problemy z poprawnym działaniem poduszki powietrznej pasażera.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017