Wyszukiwałeś:

Mikko X

Hirvonen X

. Znaleziono 53 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Mikko Hirvonen

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 53 wszystkich):

WRC: Hirvonen goni Loeba

Fin Mikko Hirvonen (Ford Focus) został zwycięzcą 55. Rajdu Akropolu -siódmej eliminacji mistrzostw świata. Drugi był Francuz Sebastien Ogier(Citroen C4), który miał 1.12 min straty.

 

Rajd Polski: Hirvonen polubił mazurskie szutry

Mikko Hirvonen jest liderem ORLEN Platinum 66. Rajdu Polski po siedmiu odcinkachspecjalnych. W świetle niepowodzenia Sebastiena Loeba, który już napoczątku OS 4 urwał przednie koło, Fin jest na dobrej drodze do włączeniasię o pierwszy w karierze tytuł mistrza świata.

 

Hirvonen: Teraz wszystko jest w moich rękach

Mikko Hirvonen i Jarmo Lehtinen z zespołu BP Ford Abu Dhabi World Rally Teamwygrali Rajd Polski i objęli prowadzenie w klasyfikacji Rajdowych MistrzostwŚwiata FIA. Załoga Forda Focus RS WRC ma teraz 1-punktową przewagę nadrywalami na cztery rundy przed zakończeniem sezonu.

 

WRC: Hattrick Hirvonena

To już trzecie zwycięstwo z rzędu. Mikko Hirvonen z fabrycznego zespołuForda znowu ograł Sebastiena Loeba (Citroen) i wygrał rundę WRC. Tym razembył to Rajd Finlandii.

 

WRC: Loeb ukarany, Hirvonen bliżej tytułu

Sebastien Loeb cieszył się ze swojego zwycięstwa w Rajdzie Australiikrótko. Tuż po finiszu, podczas badania technicznego w Citroenie C4 WRCstwierdzono niezgodne elementy stabilizatora. Kara 1 minuty dla Francuza dałazwycięstwo Mikko Hirvonenowi (Ford Focus WRC), który wykonał bardzoważny krok w drodze po swój pierwszy tytuł mistrza świata.

 

Hirvonen pojedzie Fiestą?

Rajdowe zaplecze WRC ponownie huczy od plotek. Mikko Hirvonen podobno jestprzymierzany do startu Fordem Fiesta S2000 w finałowej rundzie IRC - RajdzieSzkocji.

 

WRC: Loeb fruwa, Hirvonen szuka rytmu

To dopiero początek, jednak po trzech pierwszych odcinkach specjalnychdzisiejszego etapu Rajdu Wielkiej Brytanii Sebastien Loeb (Citroen) wyprzedza o8,9 s. Mikko Hirvonena (Ford). Walka o tytuł mistrzowski WRC 2009 jestpóki co nadal zaciekła.

 

Rajd Monte Carlo: Wspaniały debiut Fiesty S2000

Pierwszy poważny sprawdzian i od razu zwycięstwo. Ford Fiesta, najnowszysamochód w klasie S2000, który prowadził rajdowy wicemistrzświara WRC Mikko Hirvonen, okazał się najszybszy na trasie 78. Rajdu MonteCarlo.

 

Rajd Szwecji: 4 sekundy

Mistrz Świata Sebastien Loeb (Citroen) prowadzi po czterech odcinkach RajduSzwecji. Mocno po piętach depcze mu jednak etatowy konkurent, Mikko Hirvonen(Ford). Obu panów dzieli tylko 4,1 s.

 

WRC: Perfekcyjny Hirvonen

Mikko Hirvonen (Ford) wygrał pierwszą eliminację sezonu WRC - Rajd Szwecji.To pierwsze zwycięstwo w karierze Fina w tym rajdzie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Mikko Hirvonen".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017