Wyszukiwałeś:

Ministerstwo X

Infrastruktury X

. Znaleziono 440 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Ministerstwo Infrastruktury

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 440 wszystkich):

100 dni Ministerstwa Infrastruktury

22 lutego bieżącego roku Ministerstwo Infrastruktury zorganizowałokonferencję prasową podsumowującą 100 dni działania resortu. Przez ten czasstarano się głównie skrócić czas przygotowania i realizacjiinwestycji poprzez przygotowanie zmian w przepisach.

 

Ministerstwo Infrastruktury promuje SPOT

Część inwestycji drogowych w Polsce została zrealizowana w ramach unijnegoSektorowego Programu Operacyjnego Transport. W związku z zamknięciemperspektywy finansowej na lata 2004-2006 i wstępem do kolejnego okresu,Ministerstwo Infrastruktury postanowiło promować ten program.

 

Ministerstwo szuka pieniędzy na drogi

Ministerstwo Infrastruktury aktywnie poszukuje dodatkowych źródełfinansowania inwestycji drogowych. Ma to pomóc w sprawnej realizacjirządowego programu budowy dróg. Urzędnicy liczą szczególnie nazaangażowanie Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju.

 

ZMPD: "Zablokujemy Ambasadę Rosji i Ministerstwo Infrastruktury!"

Przewoźnicy drogowi zajmujący się transportem międzynarodowym zapowiadzielipodczas wczorajszej konferencji prasowej blokadę Warszawy – tiry mająstanąć przed Ambasadą Federacji Rosyjskiej w Warszawie i MinisterstwemInfrastruktury. Powodem tej decyzji jest coraz bardziej odczuwalny problem brakuzezwoleń na wykonywanie przewozów do Rosji.

 

Jak zmniejszyć liczbę wraków na polskich drogach?

Ministerstwo Infrastruktury ma pomysł, w jaki sposób wykluczyć znaszych dróg całkowicie, albo chociażby w znacznym stopniu te auta,które są w złym stanie technicznym. Nie wszyscy jednak te pomysłyuznają za trafione.

 

Ministerstwo Infrastruktury odrzuca zarzuty NIK w sprawie autostrad

Z ostatniego raportu Najwyższej Izby  Kontroli wynika, że nieudolnedziałania Ministerstwa Infrastruktury i Generalnej Dyrekcji DrógKrajowych i Autostrad w zakresie zarządzania autostradami naraziły SkarbPaństwa na wielomilionowe straty. Ministerstwo Infrastruktury nie zgadza się znegatywną oceną działalności Ministra  oraz Generalnego DyrektoraDróg Krajowych i Autostrad w okresie objętym kontrolą przez NIK.

 

Będzie ściślejszy nadzór nad stacjami kontroli pojazdów

Ministerstwo Infrastruktury przygotowało projekt rozporządzenia, zgodnie zktórym w starostwach będą zatrudniane osoby bezpośrednio zajmującesię nadzorem nad stacjami kontroli pojazdów. Ma to zminimalizowaćwszelkie nieprawidłowości związane z funkcjonowaniem SKP.

 

Będą stawiać na drogi 2+1

Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju przygotowało zmienione przepisydotyczące budowanych dróg publicznych, zgodnie z którymipromowane mają być drogi o przekroju 2+1. Chodzi przede wszystkim o drogikrajowe, ale także o niektóre nowo projektowane drogi ekspresowe.

 

Dokładniejsza kontrola wiedzy kierowców

Czasy, w których raz otrzymane uprawnienia do prowadzenia samochodu osobowego były ważne dożywotnio odeszły w niepamięć. Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju szykuje nowy system kontroli naszych umiejętności.

 

MON zainwestuje w polskie drogi

Ministerstwo Obrony Narodowej zainwestuje w remonty i budowę drógważnych dla obronności kraju. Powstaje lista na którą mogą trafićnie tylko drogi szybkiego ruchu, ale nawet te lokalne i wewnętrzne.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Ministerstwo Infrastruktury".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017