Wyszukiwałeś:

Mirai

. Znaleziono 38 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Mirai

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 38 wszystkich):

Mirai - wodorowa przyszłość według Toyoty

Dzień przed oficjalną premierą pierwszego seryjnie produkowanego samochodu owodorowym zasilaniu, Toyota zdradza jego nazwę. Mirai to po japońskuprzyszłość.

 
 

Toyota Mirai

 

Toyota Mirai to pierwszy na Świecie, seryjnie produkowany samochód o zasilaniu wodorowym. Łączy zasięg standardowego samochodu z zerową emisją szkodliwych spalin.

 

Woda z wydechu Toyoty lepsza niż mleko

Zaprezentowana Toyota Mirai może zrewolucjonizować rynek samochodów onapędzie alternatywnym. Przy tej okazji inżynierowie sprawdzili, czy możnawypić wodę wygenerowaną przez wydech tego modelu.

 

Wątek na forum: Mirai - wodorowa przyszłość według Toyoty

Po dlugich zapowiedziach Mirai został zaprezentowany. Ogniwa paliwowe mają tak duży potencjał, że technologia skazana jest na sukces. Tym bardziej jestem o tym przekonana, jak w dwie dekady toyota z napędu hybrydowego uczyniła swój flagowy produkt. ~leaf clover

 

Zaskakujący popyt na wodorową Toyotę

Toyota Mirai rozpoczęła rynkową ekspansję z dużym rozmachem - popyt w macierzystej Japonii znacznie przekroczył oczekiwania i możliwościproducenta.

 

Toyota zwiększa produkcję wodorowego Mirai

Popularność zasilanej wodorem Toyoty Mirai znacznie przekroczyła założeniajapońskiej firmy. Aby klienci nie musieli czekać zbyt długo na auta, skalaprodukcji zostanie zwiększona.

 

Rekordowy zasięg Toyoty Mirai

Toyota Mirai nazywana jest autem przyszłości. Jej wodorowy napęd nie emitujedo atmosfery żadnych szkodliwych substancji, a koszty tankowania sąminimalne. Okazuje się, że auto ma także znacznie większy zasięg niż pozostałe auta z silnikami elektrycznymi.

 

Toyota Mirai - TEST WIDEO

W tym samochodzie zamiast charakterystycznej czarnej chmurki z wydechu możesię wydobyć co najwyżej woda, którą podobno można wypić. Miraioznacza po japońsku przyszłość, a przyszłość motoryzacji ma staćwłaśnie pod znakiem wodoru. Czy to się uda?

 

Wątek na forum: Rekordowy zasięg Toyoty Mirai

Czytałem już, że Mirai potrafi nawet 500 km przejechać na jednym tankowaniu. Wysoką poprzeczkę postawiła Toyota, nie ma co ukrywać. ~weekendowicz

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017