Wyszukiwałeś:

Mistrzostwa X

Swiata X

Pilce X

Noznej X

. Znaleziono 24 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Mistrzostwa Swiata w Pilce Noznej

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 24 wszystkich):

Biało-czerwoni! Waleczni i niebezpieczni!

Marka Hyundai zakończyła konkurs 'Bądź tam z Hyundaiem', którego głównymcelem było wyłonienie hasła zagrzewającego polską reprezentację do gry wtegorocznych mistrzostwach świata piłki nożnej w Niemczech. Zwycięskiehasło 'Biało-czerwoni! Waleczni i niebezpieczni!' pojawi się także naautobusie kadry.

 

Fiat z piłkarską reprezentacją Włoch

Przez najbliższe 4 lata Fiat Group Automobiles SpA będzie oficjalnym partneremWłoskiej Federacji Piłki Nożnej, aktualnych Mistrzów Świata w tejnajbardziej popularnej na kuli ziemskiej dyscyplinie.

 

Kia i piłka nożna

O tym, iż piłka nożna, jako najpopularniejsza na całym świecie dyscyplinasportowa, jest doskonałym sposobem do promowania własnych produktów, chybanajlepiej wiedzą w koncernie Hyundai-Kia. Obie marki będą razem oficjalnymsponsorem Mistrzostw Europy w 2008 roku.

 

Ciężarówki Volvo w specjalnej edycji "World Cup 2010"

Republika Południowej Afryki to kraj będący gospodarzem Mistrzostw Świata wPiłce Nożnej FIFA 2010, największego, bez wątpienia, wydarzenia futbolowegow tym roku. Z tej okazji, Volvo Trucks wprowadziło do swojej oferty wobejmującym Polskę Regionie Europy Centralno-Wschodniej, specjalną,limitowaną edycję pojazdów "World Cup 2010", którychzakup premiowany jest wyjazdem na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej FIFA2010.

 

Hyundaiami na Mistrzostwach Świata

Hyundai Motor Company będzie oficjalnym dostawcą floty pojazdów podczaszbliżających się piłkarskich mistrzostw świata, jakie odbędą się wRepublice Południowej Afryki.

 

Hyundai i FIFA dalej razem

Hyundai podjął decyzję o przedłużeniu umowy sponsorskiej z MiędzynarodowąFederacją Piłki Nożnej (FIFA) obejmującej Mistrzostwa 2018 i 2022 FIFA WorldCup.

 

Puchar Konfederacji z Hyundaiami

Podczas rozpoczętego w miniony weekend piłkarskiego Pucharu Konfederacji wBrazylii Hyundai dostarczył flotę ponad 300 pojazdów, którymibędą się poruszać przedstawiciele FIFA oraz zaproszeni goście.

 

Wątek na forum: Za cztery lata ekspresowa piątka w kujawsko-pomorskim

Hmm, parafrazując tytuł artykułu, oby nie było tak, jak w przyśpiewce: "Już za cztery lata Polska będzie mistrzem świata". Tak mi się jakoś skojarzyło. Dla niezorientowanych podaję, że przyśpiewka mówi o mistrzostwach świata w piłce nożnej. ~warszawiak

 

Iker Casillas i Kaka ambasadorami marki Hyundai

Bramkarz Realu Madryt Iker Casillas Fernández i środkowy pomocnikwłoskiej drużyny Ac Milan , Ricardo Kaka zostali ambasadorami marki Hyundai,którzy będą promować koreańskiego producenta i Mistrzostwach Świataw piłce nożnej, które w tym roku odbędą się w Brazylii.

 

Piłka jest okrągła, a koła są cztery

Dziś motoryzacja zostanie odsunięta na dalszy tor. Jutro nikt nie będzieekscytował się nowymi modelami, mocnymi silnikami i sprintem do setki. Wczasie meczu o trzecie miejsce i spotkania finałowego emocje sięgną zenitu. Wprzerwie meczu proponujemy jednak sprawdzić, jak motoryzacja przenika światpiłki nożnej.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Mistrzostwa Swiata w Pilce Noznej".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017