Wyszukiwałeś:

Mistrzostwa X

Swiata X

Pilce X

Noznej X

. Znaleziono 11 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Mistrzostwa Swiata w Pilce Noznej

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Kia na Euro 2008

Kia Motors Corporation, będąca partnerem UEFA, będzie oficjalnym dostawcąsamochodów podczas zbliżających się Mistrzostw Europy w piłcenożnej, które odbędą się w Austrii i Szwajcarii.

 

Hyundai na Euro 2008

Hyundai, podobnie jak Kia, jest jednym z głównych oficjalnychpartnerów rozpoczynających się niedługo Mistrzostw Europy w piłcenożnej. Zapewni flotę składającą się z 265 samochodów.

 

Autobusami Mercedesa na Mistrzostwa Świata w RPA

Spółka Daimler Buses dostarczy 460 autobusów marki Mercedes-Benzz okazji Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2010 w Republice PołudniowejAfryki.

 

Ciężarówki Volvo w specjalnej edycji "World Cup 2010"

Republika Południowej Afryki to kraj będący gospodarzem Mistrzostw Świata wPiłce Nożnej FIFA 2010, największego, bez wątpienia, wydarzenia futbolowegow tym roku. Z tej okazji, Volvo Trucks wprowadziło do swojej oferty wobejmującym Polskę Regionie Europy Centralno-Wschodniej, specjalną,limitowaną edycję pojazdów "World Cup 2010", którychzakup premiowany jest wyjazdem na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej FIFA2010.

 

Hyundaiami na Mistrzostwach Świata

Hyundai Motor Company będzie oficjalnym dostawcą floty pojazdów podczaszbliżających się piłkarskich mistrzostw świata, jakie odbędą się wRepublice Południowej Afryki.

 

Hyundai i FIFA dalej razem

Hyundai podjął decyzję o przedłużeniu umowy sponsorskiej z MiędzynarodowąFederacją Piłki Nożnej (FIFA) obejmującej Mistrzostwa 2018 i 2022 FIFA WorldCup.

 

2012: Końca świata nie było - cz.I

Rok 2012 już za chwilę odejdzie w niepamięć, a my oddamy się sylwestrowemuszaleństwu składając sobie życzenia na nowy nadchodzący 2013 rok. Zanimjednak on nadejdzie warto przypomnieć sobie czym zaskoczył nas poprzednik, wktórym zapowiadano koniec rodzaju ludzkiego. Oto część pierwszaprzeglądu najważniejszych wydarzeń minionych dwunastu miesięcy.

 

Puchar Konfederacji z Hyundaiami

Podczas rozpoczętego w miniony weekend piłkarskiego Pucharu Konfederacji wBrazylii Hyundai dostarczył flotę ponad 300 pojazdów, którymibędą się poruszać przedstawiciele FIFA oraz zaproszeni goście.

 

Ford Kuga vs Toyota RAV4: Dwa SUV-y, dwa style

Choć pochodzą z tego samego świata SUV-ów i, co więcej, wyglądająnawet całkiem, całkiem podobnie, to jednak reprezentują całkowicieróżne szkoły jazdy. Toyota RAV4, jeden z prekursorów niezwyklepopularnego dziś segmentu aut rekreacyjno-użytkowych, staje do pojedynku oprymat w klasie z Fordem Kugą. Oba w najnowszych odsłonach pojawiły się narynku z początkiem tegorocznej wiosny.

 

Piłka jest okrągła, a koła są cztery

Dziś motoryzacja zostanie odsunięta na dalszy tor. Jutro nikt nie będzieekscytował się nowymi modelami, mocnymi silnikami i sprintem do setki. Wczasie meczu o trzecie miejsce i spotkania finałowego emocje sięgną zenitu. Wprzerwie meczu proponujemy jednak sprawdzić, jak motoryzacja przenika światpiłki nożnej.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Mistrzostwa Swiata w Pilce Noznej".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017