Wyszukiwałeś:

Modus

. Znaleziono 27 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Modus

Spróbuj też wyszukać: modus renault fiat doblo modus halogen

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 27 wszystkich):

Renault Modus: Sposób na minivana

Renault Modus na naszym rynku jest już obecny od ponad roku. Choć gabarytamiwpasował się w ramy segmentu B, to jednak, tak jak w przypadku kilku innychproducentów, mamy tu do czynienia z minivanem, a może lepiej zmikrovanem.

 

Filtr cząstek stałych z wtryskiwaczem

Po raz pierwszy w Genewie Renault przedstawił nową technologię oczyszczaniaspalin: pierwszy na świecie filtr cząstek stałych z wtryskiwaczem wbudowanymw rurę wydechową.

 

Nissan Note: Becikowiec

Stale rosnąca i wymagająca jak nigdy dotąd konkurencja w segmencie Bspowodowała, że producenci samochodów zmuszeni są do wymyślanianowych atrakcyjnych rozwiązań dla swoich produktów. Jednym z takichpomysłów było stworzenie niejako dedykowanego podsegmentu klasy B,której odbiorcami mają być młode małżeństwa posiadające potomstwo.Samochodem, który ma sprostać potrzebom pasażerów, tych dużychi tych małych jest Nissan Note, który nie tak dawno pojawił się natestach w naszej redakcji.

 

Clio III i Modus bez świateł stopu

Tym razem dwa modele Renault - Clio III oraz Modus zostały objęte akcjąserwisową na skutek możliwości wystąpienia w nich usterki świateł stopu.

 

Renault Grand Modus: Dłuższy moduł

Od początku dedykowany był segmentowi kompaktowych vanów. Od 2008 rokuotrzyma także przedrostek Grand. Renault Modus, bo o nim mowa, będziewiększy, a co za tym idzie, także dłuższy... dokładnie o 161 milimetrów.

 

Zagłówki w (7) Modusach do wymiany

W niektórych egzemplarzach modelu Renault Modus zagłówki mogąstwarzać zagrożenie dla bezpieczeństwa pasażerów.

 

Cztery nowości Renault...

Rok 2008 ma należeć do Renault. Zagwarantować ma to spora liczba nowościrynkowych, jakie na ten rok przewidział francuski koncern. Na początek,niemalże od razu, aż cztery nowości - nowe Twingo, nowe Kangoo, Grand Modusoraz Clio Grandtour (kombi).

 
 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017