Wyszukiwałeś:

Mondeo X

kombi X

. Znaleziono 125 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Mondeo kombi

Spróbuj też wyszukać: mondeo kombi 1995 mondeo kombi 98 mondeo kombi zgasł silmik

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 125 wszystkich):

Ford Mondeo kombi: Kombi-ekspres

Samochody o nadwoziu kombi - kiedyś niedoceniane, dziś wręcz uwielbiane.Dlaczego na przestrzeni kilku lat tak mocno zmieniły się gustakierowców? Ford Mondeo Kombi jest tego najlepszym przykładem.

 

Nowe Mondeo już (prawie) gotowe

Na paryskich targach po raz pierwszy światło dzienne ujrzy zupełnie nowy FordMondeo, na razie tylko w wersji kombi, który swoją europejską premierę miećbędzie w drugim kwartale przyszłego roku.

 

Nowe Mondeo

Na niecały miesiąc przed światową premierą, zaplanowaną podczas wystawymotoryzacyjnej w Genewie, Ford zaprezentował pierwsze oficjalne zdjęciaswojego nowego modelu z klasy średniej. Do sprzedaży nowy Ford Mondeo trafilatem br.

 

Ruszyła produkcja nowego Mondeo

W belgijskiej fabryce Forda w miejscowości Genk, niecałe 12 miesięcy porozpoczęciu produkcji modeli S-Max oraz Galaxy, uruchomiona została produkcjanowej generacji modelu Ford Mondeo.

 

Nowe Mondeo od 72.800 zł

Mimo iż nowy Ford Mondeo nie jest jeszcze dostępny w polskich salonachsprzedaży, ogłoszony został już cennik i rozpoczęła się jego sprzedaż.Najtańsza wersja Ambiente z silnikiem 1,6 110 KM (zarówno 5-, jak i4-drzwiowa) kosztuje 72.800 zł.

 

Nowe Mondeo autem firmowym roku

Jeszcze nie odbyła się jego oficjalna premiera (ta przewidziana jest na 16.maja br.), a już nowy Ford Mondeo zdobywa pierwsze tytuły. Na rozgrzewkętryumf w plebiscycie niemieckiego magazynu flotowego "Firmenauto" na najlepszeauto firmowe roku 2007 w kategorii aut klasy średniej.

 

Ford Mondeo: Obudzić emocje

"Dotąd samochody Forda były bez prawdziwych emocji" - powiedział naeuropejskiej prezentacji nowego Forda Mondeo Adam Kołodziejczyk, szef polskiegooddziału marki. Trzecia generacja jednego z najbardziej popularnych na StarymKontynencie samochodów segmentu D właśnie zaczyna swój objazd po salonachsprzedaży... po to by wbudzić pozytywne emocje wśród klientów.

 

Ford Mondeo na gaz

Choć wystawa samochodowa AMI w Lipsku nie dorównuje rangą trwającymjeszcze targom w Genewie, to i tam nie zabraknie światowych premier. Jedną znich będzie Ford Mondeo LPG, który będzie mógł być zasilanyaż trzema rodzajami paliwa - benzyną, bioetanolem oraz LPG.

 

Ford Mondeo Kombi: Dobry układ

Samochody o nadwoziu kombi to bardzo specyficzna grupa. Przeważnie są to autaod których wymaga się wielozadaniowości. Wszak nowe Mondeozadebiutowało w jednym z filmów o przygodach agenta o imieniu James,zatem powinno wywiązać się ze stawianych przed nim zadań na celująco.

 

Sprzedam: Ford Mondeo 2016

Ogłoszenie sprzedaży auta używanego:
kombi grafitowy diesel 2000 150 9000 105600PLN

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Mondeo kombi".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017