Wyszukiwałeś:

Mondeo X

st X

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Mondeo st

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

Nowe Mondeo już blisko

Premiera nowej generacji modelu Ford Mondeo zbliża się wielkimi krokami.Podczas Paris Motor Show we wrześniu tego roku ukaże się w pełni ukończonawersja najlepiej sprzedającego się samochodu rodzinnego spod znaku Ford.

 

Nowa generacja Mondeo

Producent samochodów marki Ford jest właśnie w trakcie ostatecznychprzygotowań jednego z najlepiej sprzedających się modeli. W sieci pojawiłysię już pierwsze zdjęcia samochodu przyłapanego podczas testów w górskimkrajobrazie Alp.

 

Pierwsze zdjęcia z taśmy nowego Mondeo!

Reporterom zagranicznego magazynu Auto Express udało się dotrzeć na taśmęprodukcyjną nowego Forda Mondeo. Okazało się, że wersja produkcyjna będzieróżnić się tylko w małych detalach od koncepcyjnego modelu testowanegojeszcze niedawno na wyspach Bahama.

 

Nowe Mondeo Turnier

Reporterom zagranicznego portalu worldcarfans.com udało się przyłapaćpodczas testów jedno z najbardziej oczekiwanych aut ostatnich miesięcy. Chodzitutaj oczywiście o model Ford Mondeo Turnier, którego debiut nastąpi za kilkamiesięcy.

 

Nowe Mondeo

Na niecały miesiąc przed światową premierą, zaplanowaną podczas wystawymotoryzacyjnej w Genewie, Ford zaprezentował pierwsze oficjalne zdjęciaswojego nowego modelu z klasy średniej. Do sprzedaży nowy Ford Mondeo trafilatem br.

 

Mondeo ST powraca!

Ford przygotował nie lada niespodziankę dla fanów usportowionych wersji spodznaku ST. Przez czas upływający od premiery nie pojawiły się jak dotądżadne informacje o tym, czy na rynek trafi dynamiczna wersja modelu Mondeo.Teraz jest już niemal pewne, że auto powstanie, lecz na jego debiut trzebabędzie trochę poczekać.

 

Trzecia generacja Focusa

Ołówek kreślarski Martina Smitha stworzył po nowej generacji Mondeo orazS-Maxie nowe dzieło. Jest nim prototyp następnej generacji kompakta spod znakuniebieskiego owalu. Jego debiut na żywo odbędzie się już podczas targów weFrankfurcie.

 

Poczuj różnicę za 72.800 zł

Pod hasłem "poczuj różnicę" będzie lansowana na naszym rynkuczwarta generacja Forda Mondeo. Samochód ten przeszedł na tyle poważną iudaną metamorfozę, że z pewnością poradziłby sobie z funkcjonowaniem podcałkowicie nową nazwą. Mimo iż jego sprzedaż i machina marketingowa nieruszyły jeszcze pełną parą, to i tak zdążył ściągnąć tłumy dosalonów.

 

Nowy 'hot-hatch' Forda

Większość fanów Focusa z utęsknieniem czeka na nową generację i jejdynamiczną odsłonę sygnowaną znaczkiem ST. Pojawiły się już pierwszewizualizacje prezentujące samochód w pełnej okazałości.

 

Nadchodzi FieSTa

Wiadomo już, że najnowsza generacja Fiesty odziedziczy dużo cech po studiumkoncepcyjnym o nazwie Verve. Zagraniczni reporterzy przyłapali niedawno naniemieckich drogach samochód, który będzie prawdopodobniesportową odmianą małego Forda, sygnowaną znaczkiem ST.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Mondeo st".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017