Wyszukiwałeś:

Mondeo

. Znaleziono 393 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Mondeo

Spróbuj też wyszukać: mondeo mk2 mondeo mk3 mondeo wymiary

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 393 wszystkich):

Ford Mondeo kombi: Kombi-ekspres

Samochody o nadwoziu kombi - kiedyś niedoceniane, dziś wręcz uwielbiane.Dlaczego na przestrzeni kilku lat tak mocno zmieniły się gustakierowców? Ford Mondeo Kombi jest tego najlepszym przykładem.

 

Nowe Mondeo już (prawie) gotowe

Na paryskich targach po raz pierwszy światło dzienne ujrzy zupełnie nowy FordMondeo, na razie tylko w wersji kombi, który swoją europejską premierę miećbędzie w drugim kwartale przyszłego roku.

 

Nowe Mondeo Turnier

Reporterom zagranicznego portalu worldcarfans.com udało się przyłapaćpodczas testów jedno z najbardziej oczekiwanych aut ostatnich miesięcy. Chodzitutaj oczywiście o model Ford Mondeo Turnier, którego debiut nastąpi za kilkamiesięcy.

 

Nowe Mondeo

Na niecały miesiąc przed światową premierą, zaplanowaną podczas wystawymotoryzacyjnej w Genewie, Ford zaprezentował pierwsze oficjalne zdjęciaswojego nowego modelu z klasy średniej. Do sprzedaży nowy Ford Mondeo trafilatem br.

 

Ruszyła produkcja nowego Mondeo

W belgijskiej fabryce Forda w miejscowości Genk, niecałe 12 miesięcy porozpoczęciu produkcji modeli S-Max oraz Galaxy, uruchomiona została produkcjanowej generacji modelu Ford Mondeo.

 

Ford Mondeo: Obudzić emocje

"Dotąd samochody Forda były bez prawdziwych emocji" - powiedział naeuropejskiej prezentacji nowego Forda Mondeo Adam Kołodziejczyk, szef polskiegooddziału marki. Trzecia generacja jednego z najbardziej popularnych na StarymKontynencie samochodów segmentu D właśnie zaczyna swój objazd po salonachsprzedaży... po to by wbudzić pozytywne emocje wśród klientów.

 

Mondeo ST powraca!

Ford przygotował nie lada niespodziankę dla fanów usportowionych wersji spodznaku ST. Przez czas upływający od premiery nie pojawiły się jak dotądżadne informacje o tym, czy na rynek trafi dynamiczna wersja modelu Mondeo.Teraz jest już niemal pewne, że auto powstanie, lecz na jego debiut trzebabędzie trochę poczekać.

 

Ford Mondeo: Czy już klasa premium?

Ford od pewnego czasu konsekwentnie odświeża, tudzież rozszerza, w tym samymstylu swoją gamę modelową. Ten styl, czy też koncepcja stylistyczna,określana mianem "kinetic design", trafił i do nowej generacji FordaMondeo. Zmiany są ogromne, ale czy pozwolą wejść reprezentacyjnemu Fordowido grona prestiżowego segmentu premium?

 

Ford przygotowuje Mondeo Coupe

Już za cztery lata do gamy nowego Forda Mondeo może dołączyć wersja onadwoziu Coupe. Do Internetu przeciekły pierwsze wizualizacje tego modelu,który może stać się tańszą o połowę ceny alternatywą dla tych,których nie stać na zakup Mercedesa CLS.

 

Ford Mondeo Kombi: Dobry układ

Samochody o nadwoziu kombi to bardzo specyficzna grupa. Przeważnie są to autaod których wymaga się wielozadaniowości. Wszak nowe Mondeozadebiutowało w jednym z filmów o przygodach agenta o imieniu James,zatem powinno wywiązać się ze stawianych przed nim zadań na celująco.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017