Wyszukiwałeś:

Monster X

Truck X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Monster Truck

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Master Truck 2008

W Opolu zakończył się IV Międzynarodowy Zlot Ciężarowych SamochodówTuningowanych. Czwarta edycja zlotu po raz kolejny okazała się wielkimsukcesem.

 

Tyłem do przodu na ORLEN Monster Jam

Znamy już dwa kolejne zespoły, które wystąpią podczas zawodówORLEN Monster Jam! Oprócz wcześniej zapowiedzianych wielokrotnychmistrzów świata, na starcie pojawi się także ekipa Backwards Bob orazMadusa! Rywalizacja  najpotężniejszych samochodów sportowych naświecie już 30 maja tylko na legendarnym Stadionie Śląskim w Chorzowie.

 
 

Adamek i Hołowczyc ocenią Monster Jam

Monster Truck'i już grzeją silniki na sobotnie starcie na Stadionie Miejskimwe Wrocławiu. Podczas ich popisowej dyscypliny, freestyle’u, będąoceniane przez doborowy skład sędziowski. Przy stole jury zasiądą bowiemTomasz Adamek, Krzysztof Hołowczyc i przedstawiciel Śląska Wrocław.

 

Monster Jam już w sobotę

Druga polska edycja Monster Jam już w najbliższą sobotę we Wrocławiu!Przekonamy się, który z 10 Monster Trucków wykręci najlepszyczas w wyścigu równoległym. Wyjątkowe jury z Tomaszem Adamkiem,Krzysztofem Hołowczycem i Przemysławem Kaźmierczakiem z klubu ŚląskWrocław orzeknie, która z bestii wykonała najbardziej spektakularnyprzejazd w kategorii freestyle.

 

Chciałbyś mieć taką Pandę?

Tytuł SUV-a roku przyznany Fiatowi Panda przez brytyjską redakcję magazynuTop Gear mógł dziwić. Mógł, dopóki nie zobaczyliśmy tejwersji małego Fiata. Tego jeszcze nie było. Fiat Panda w wersji Monster Truck.

 

Monster Trucki ponownie w Polsce!

Już w czerwcu do trzech polskich miast - Łodzi, Krakowa oraz Wrocławia -ponownie zawitają monster trucki, a my dla Was będziemy miećwejściówki na te wydarzenia.

 

Konkurs - mamy wejściówki na Monster X Tour

Już w czerwcu w trzech polskich miastach pojawią się potężne monstertrucki, a już dziś ruszamy z konkursem, w którym możecie wygraćwejściówki na Monster X Tour.

 
 

Tak wyglądał Monster X Tour w Łodzi!

Za nami pierwsze show z cyklu Monster X Tour. Impreza odbyła się 01.06 nałódzkiej Atlas Arenie. Widzowie mieli szansę przyjrzeć się z bliskawielkim Monster X Truckom, motocyklom i quadom.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Monster Truck".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017