Wyszukiwałeś:

Monte

. Znaleziono 42 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Monte

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 42 wszystkich):

Groenholm zwycięża w Monte Carlo

Wyśmienita inauguracja sezonu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Świata (WRC)dla kierowcy Forda Marcusa Groenholma. Fin wygrał pierwszą rundę tego sezonu- rajd Monte Carlo i pierwszy asfaltowy rajd w karierze.

 

Sportowo-rekreacyjne MINI

Nadchodzi nowe wcielenie popularnego MINI. Tym razem będzie to samochód oaspiracjach terenowych. Niemieckie BMW, pod skrzydłem jest dawna brytyjskamarka, zamierza wprowadzić kolejny, niszowy model o nazwie Monte.

 

Rajdowa karuzela ruszyła

Wczoraj wieczorem (24.01.) najlepsi rajdowi kierowcy świata zainauguruowalinowy sezon WRC 2008. Na przystawkę organizatorzy Rajdu Monte Carlo przygotowalidwa wieczorne odcinki specjalne. To początek zmagań jednej z najtrudniejszychi najbardziej widowiskowych dyscyplin sportów motorowych.

 

WRC: Loeb bezlitosny

Co prawda sezon Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Świata dopiero się zacząłi przed kierowcami jeszcze 14 rund jednak trudno nie wskazać liderategorocznego serialu. Jest nim aktualny mistrz Sebastien Loeb (Citroen),który w ubiegły weekend znokautował rywali podczas Rajdu Monte Carlo.Francuz wygrał pierwszą rundę WRC w tym roku z przewagą 2 min 30 s. naddrugim na mecie Mikko Hirvonenem (Ford) i przeszedł do historii tej imprezyjako pięciokrotny jej zwycięzca z rzędu.

 

WRC: Skandynawia goni Loeba

Już dziś, w czwartkowy wieczór odcinkiem super-specjalnym w Karlstadrozpocznie się jeden z najszybszych i najciekawszych rajdów w całymtegorocznym kalendarzu WRC  - zimowy Rajd Szwecji. Po zakończeniu karieryprzez Marcusa Groenholma jednym z najpoważniejszych kandydatów dozwycięstwa jest Mistrz Świata Sebastien Loeb. Francuz dość łatwo rozprawiłsię z rywalami dwa tygodnie temu podczas Rajdu Monte Carlo. Czy tym razemokaże się szybszy od skandynawskiej kolonii kierowców na ich terenie?

 

Fiatem Topolino przez Europę

Niemal tą samą trasą, jak w 1939 roku, sześć egzemplarzy Fiata Topolinoprzemierza Europę, w tym i Polskę, w ramach wyjątkowego rajdu Tallin - MonteCarlo.

 

IRC: Ofensywa Skody w Monte Carlo

W styczniowym Rajdzie Monte Carlo, który otworzy sezon rajdowego cykluIRC zespół fabryczny Skody wystawi do walki trzy Fabie S2000. Czeskamarka liczy na zwycięstwo w tym prestiżowym rajdzie.

 

IRC: Kubica wystartuje w Monte Carlo

Robert Kubica do cna chce wykorzystać przerwę międzysezonową w Formule 1.Krakowianin postanowił ponownie zasiąść za kierownicą rajdówki iwystartuje w Rajdzie Monte Carlo.

 

Rajd Monte Carlo: Kubica już nie jedzie

To miało być największe wyzwanie w krótkiej karierze kierowcyrajdowego Roberta Kubicy. Niestety zakończyło się już na pierwszychkilometrach prologu Rajdu Monte Carlo. Krakowianin miał defekt silnika wRenault Clio R3.

 

Rajd Monte Carlo: Wspaniały debiut Fiesty S2000

Pierwszy poważny sprawdzian i od razu zwycięstwo. Ford Fiesta, najnowszysamochód w klasie S2000, który prowadził rajdowy wicemistrzświara WRC Mikko Hirvonen, okazał się najszybszy na trasie 78. Rajdu MonteCarlo.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017