Wyszukiwałeś:

Moskwa

. Znaleziono 133 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Moskwa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 133 wszystkich):

Więcej Renault z Rosji

Grupa Renault podpisała z władzami Moskwy porozumienie w celu dwukrotnegozwiększenia mocy produkcyjnych zakładu Avtoframos. Moce produkcyjne zakładuzostaną zwiększone do 160 tys. pojazdów rocznie.

 

Egzamin Scouta

10 egzemplarzy Skoda Octavia Scout, 17 dni, ponad 9 700 kilometrów - 4 sierpniarusza Scout Experience 2007, wyprawa najdłuższą drogą świata z Moskwy doWładywostoku.

 

Dwa supersamochody z Moskwy

Firma Marussia przed targami we Frankfurcie zaserwowała tylko przedsmak swojegokolejnego supersamochodu w postaci dość skąpego zdjęcia. Jednak model B1oraz B2 pojawią się za kilka dni we Frankfurcie.

 

Wątek na forum: S3 "Klucz" - "Pyrzyce" można jechać

Szkoda ze drogi ekspresowe powstają dopiero w 2010 roku.Okres budowy lat 40-50 to zmagania o realizacje planu odbudowy a potem planu 6 letniego.które miały za zadanie uruchomic komunikacje kolejowa i drogową na zerwanych mostach.Przestawiony plan Marschala dla Polski zostal odrzucony przez Moskw...

 

Oto nowa limuzyna Renault

Jeszcze pod koniec tego roku portfolio Renault zostanie wzbogacone o nowąlimuzynę o nazwie Latitude. Światowa premiera tego modelu odbędzie się podkoniec sierpnia na wystawie w Moskwie, a następnie będzie można go oglądaćpodczas targów w Paryżu.

 

F1: Grand Prix Rosji w Moskwie bardzo możliwe

Bernie Ecclestone nie ukrywa, że marzy mu się wyścig Formuły 1 na terenieMoskwy. Specyfikacja toru miałaby przypominać wyścig uliczny.

 

Nowy sedan Renault

Na wystawie w Moskwie Renault zaprezentowało swojego nowego sedana klasyśredniej o nazwie Latitude. Auto na początku trafi na rynki afrykańskie, doRosji i Ukrainy, a dopiero później do pozostałych krajów Europy.

 

DAF otwiera biuro w Moskwie

Z myślą o dalszym rozwoju marki DAF na rynku rosyjskim firma DAF Trucks N.V.otworzyła własne biuro marketingu i sprzedaży w Moskwie. Nowe biuro niekoncentruje się jedynie na planowaniu działań marketingowych isprzedażowych, lecz przede wszystkim na dalszym rozwoju sieci dealerówDAF. Aby zapewnić pełną dostępność części na terenie Rosji, niedalekoMoskwy zostanie utworzone Centrum dystrybucji części PACCAR.

 

Mazda: Nadchodzi japoński samuraj

Mazda po kilkunastu dniach podsycania ognia i prezentacji krótkich zapowiedzi filmowych wreszcie dziś prezentuje najnowszą generację Mazdy6.Auto premierowo zostanie pokazane na Salonie Samochodowym w Moskwie.

 

DAF Trucks w Rosji

W maju ubiegłego roku firma DAF Trucks otworzyła własne biuro marketingu isprzedaży w Moskwie z myślą o zwiększeniu swojego udziału w rynkurosyjskim. Dzięki powstaniu trzynastu autoryzowanych dealerstw odpowiedzialnychza sprzedaż i serwis, otwarciu centrum dystrybucji części PACCAR idostarczeniu od maja 2011 roku ponad 3 tys. samochodów ciężarowychlokalnym klientom firma DAF Trucks Russia może mówić o pomyślnymzapoczątkowaniu działalności.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017