Wyszukiwałeś:

Most X

Bydgoszczy X

. Znaleziono 102 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Most w Bydgoszczy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 102 wszystkich):

Bydgoszcz: przebudowa ul. Spornej z mostem

Od 15 września do końca października br. potrwają prace drogowe związane zprzebudową ul. Spornej w Bydgoszczy wraz z położonym w jej ciągu mostem.Przez ten czas ul. będzie zamknięta dla ruchu. Inwestycja pochłonie około 30mln zł.

 

Europejskie firmy chcą budować nowy most w Bydgoszczy

Aż 9 firm i konsorcjów z Polski, Hiszpanii, Niemiec, Austrii i Chorwacjiwyraziło gotowość do zbudowania nowego mostu drogowego w ciągu ulicyNowoogińskiego.

 

Bydgoszcz: wybrano nazwy dla trasy i mostów

Żegluga Bydgoska, uniwersytet, Władysław Jagiełło oraz Prezydent LechKaczyński będą patronami nowych obiektów inżynieryjnych w Bydgoszczy.

 

Most na Spornej coraz bliżej

Budowa nowego mostu drogowego w ciągu ul. Spornej w Bydgoszczy weszła już wkońcowy etap realizacji. Koszt modernizacji ul. Spornej wraz z budową nowegomostu wyniesie 30 mln zł.

 

Ponad 206 mln na budowę Trasy Uniwersyteckiej w Bydgoszczy

Konsorcjum złożone z trzech firm wybuduje Trasę Uniwersytecką z mostem LechaKaczyńskiego w Bydgoszczy. Trasa biec będzie od skrzyżowania ulicyOgińskiego z ul. Powstańców Wlkp., z estakadą nad ul. Jagiellońską iz nowym mostem przez Brdę aż do ul. Wojska Polskiego. Koszt budowy wyniesie206,6 mln zł. Na budowę Trasy Uniwersyteckiej z mostem przez Brdę miastootrzymało dofinansowanie ze środków unijnych w wysokości 92,7 mln zł.

 

Bydgoszcz: Trasa Uniwersytecka – podpisano umowę

W Bydgoszczy podpisano umowę na budowę trasy Uniwersyteckiej z mostem przezBrdę. Inwestycja warta 206,6 mln zł rozpocznie się jeszcze w tym roku. Tonajwiększa inwestycja drogowa w historii Bydgoszczy.

 

Bydgoszcz: Most na Spornej otwarty

Most im. Żeglugi Bydgoskiej w ciągu ul. Spornej, po budowie trwającej bliskorok, został oddany do użytku. Kierowcy mają do dyspozycji nową przeprawęprzez Brdę, która ułatwi przejazd z Kapuścisk w kierunku Fordonu.

 

Rośnie Trasa Uniwersytecka w Bydgoszczy

W Bydgoszczy trwa największa od lat drogowa inwestycja w mieście, budowa TrasyUniwersyteckiej z nową przeprawą przez Brdę. Dwujezdniowa czteropasmowaulica, położona w znacznej części na estakadach i moście, któraodciąży obecny układ komunikacyjny centrum, powstaje dzięki środkomRegionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego.Zostanie uruchomiona w 2013 roku.

 

Bydgoszcz: Trasa Uniwersytecka pełną parą

Trasa Uniwersytecka w Bydgoszczy czyli połączenie ulicy PowstańcówWielkopolskich i Wojska Polskiego estakadą, jedna z największych tego typukonstrukcji w Polsce jest prawie na półmetku – stan zaawansowaniaprac to 45,1%. Wartość tej inwestycji to ponad 207 mln zł. Dwujezdniowa trasao długości ponad 1,5 km to m.in. osiem obiektów mostowych (estakadylewobrzeżna i prawobrzeżna, tzw. most nurtowy, dwa wiadukty od strony ul.Jagiellońskiej oraz kładka widokowa).

 

Wyjątkowy most w Bydgoszczy

W Bydgoszczy powstaje pierwszy podwieszany most, w którym pylon będziemiał wygląd dwóch przenikających się podków. Konstrukcjabędzie jednym z najwyższych obiektów w mieście.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Most w Bydgoszczy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017