Wyszukiwałeś:

Most X

Bydgoszczy X

. Znaleziono 7 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Most w Bydgoszczy

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Rusza budowa w Koninie

Umowa na budowę nowego drugiej przeprawy przez Warte w Koninie zostaławreszcie podpisana. "W ciągu dwóch tygodni rozpoczniemy prace. Zależynam bardzo na jak najszybszym wejściu i przygotowaniu terenu pod inwestycjeprzed wiosną. Zakończenie jest planowane na 30 listopada 2007 roku - KrzysztofRzeżnikiewicz, przedstawiciel Grupy Kapitałowej Hydrobudowa 6.

 

Konin: Otwarto nową przeprawę

Urząd Miejski w Koninie poinformował, że 15 grudnia bieżącego roku oddanodo użytku drugą przeprawę przez Wartę. Wybudowany po 20 latach starań mostznajdujący się w ciągu drogi krajowej nr 25, otrzymał nazwę UniiEuropejskiej.

 

Toruń: Rozmawiali o priorytetach

18 stycznia bieżącego roku w Toruniu, miało miejsce spotkanie zorganizowaneprzez Prezydenta miasta, Michała Zaleskiego i Przewodniczącego Rady Miasta,Waldemara Przybyszewskiego. Tematem rozmów były priorytetowe projekty,które wymagają wsparcia parlamentarzystów.

 

DW 246 po remoncie

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy poinformował o oddaniu doużytku zmodernizowanego odcinka drogi wojewódzkiej nr 246 Paterek– Szubin. Gruntowny remont ponad 14 km fragmentu tej trasy kosztowałblisko 20,7 mln zł.

 

Drogowa dyrekcja bez dotacji

W marcu zakończony został konkurs, w którym o dofinansowanie, przedewszystkim miejskich obwodnic, walczyły miasta oraz Generalna DyrekcjaDróg Krajowych i Autostrad. Po zakończeniu konkursu i w trakcie ocenywniosków, resort infrastruktury podjął decyzję o odsunięciu GDDKiA odwalki o łącznie 300 mln euro wsparcia. Ponadto przyjęto zasadę, że jednomiasto może uzyskać dotację tylko na jedną inwestycję.

 

Przebudowy w kujawsko-pomorskim

W kujawsko-pomorskim ruszają remonty nawierzchni drógwojewódzkich nr 548 i 538. Prace potrwają do 31 lipca br. Wkrótcepowinna zakończyć się przebudowa drogi wojewódzkiej nr 240. Ponadto odczterech miesięcy trwa remont drogi wojewódzkiej nr 247 pomiędzyKcynią i Szubinem.

 

Bydgoszcz: przebudowa ul. Spornej z mostem

Od 15 września do końca października br. potrwają prace drogowe związane zprzebudową ul. Spornej w Bydgoszczy wraz z położonym w jej ciągu mostem.Przez ten czas ul. będzie zamknięta dla ruchu. Inwestycja pochłonie około 30mln zł.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Most w Bydgoszczy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017