Wyszukiwałeś:

Movano

. Znaleziono 148 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Movano

Spróbuj też wyszukać: movano kabel movano instalacja przyczepki master

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 148 wszystkich):

Kolejna wersja Opla Vivaro

Opel zapowiada wprowadzenie we wrześniu nowej wersji swojego dostawczego modeluVivaro. Tym razem będzie to wersja Style

 

Dostawcze Opla i Renault dalej razem

Współpraca pomiędzy europejskim oddziałem General Motors a koncernem Renaultw zakresie pojazdów dostawczych będzie kontynuowana. Już we wrześniupojawią się odnowione wersje wspólnych modeli.

 

Odmłodzona gama dostawczych Opli

Opel wzmacnia swoją pozycję w rozwijającym się segmencie pojazdówdostawczych o dopuszczalnej masie całkowitej od 2,8 do 3,5 tony, wprowadzającnowe wersje modeli Vivaro i Movano.

 

Dostawcze Ople też rekordowo

Sprzedaż dostawczych Opli w pierwszym półroczu okazała się rekordowowysoka. Wprawdzie do wyniku osiągniętego przez koncern VW sporo brakuje, ale itak ponad 84,5 tys. sprzedanych aut powinno zadowolić władze Opla.

 

Sprinter i Crafter Vanami Roku 2006

Brytyjski miesięcznik motoryzacjny "What Van?" przyznał już kolejny raznagrody dla najlepszych aut użytkowych. Tytuł "Van of the Year 2006"otrzymały ex aequo Mercedes Sprinter oraz Volkswagen Crafter.

 

Opel chętny na współpracę z Renault

Opel chce rzekomo poszerzyć swoją dotychczasową współpracę z francuskimRenault także w segmencie aut osobowych twierdzi branżowy magazyn "Auto Motorund Sport". Niemiecki producent miał zaproponować, aby nowa generacja modeluCombo była budowana w oparciu o część komponentów pochodzących z RenaultKangoo.

 

Opel i Renault zadowoleni ze współpracy

Opel/Vauxhall i Renault oświadczyły, że dzięki modelowi Movano i RenaultMaster, będą kontynuować rozpoczętą w roku 1996 pomyślnąwspółpracę na rynku lekkich pojazdów dostawczych.

 

Nowy Movano na wiosnę

W czasie, kiedy Renault zaprezentowało nową generację Mastera, Opelpokazał bliźniaczą konstrukcję – Movano. Nowy model to popisinnowacyjnych technologii, jak zapewnia producent wyjątkowo wygodne ipraktyczne wnętrze, konkurencyjnie niski poziom zużycia paliwa i najlepsze wswojej klasie koszty eksploatacji.

 
 

Sprzedam: Opel Movano 2001

Ogłoszenie sprzedaży auta używanego:
inny biały inny 1.87 82 0 2640

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017