Wyszukiwałeś:

MultiAir

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: MultiAir

Spróbuj też wyszukać: multi air renaulr megane

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

Multiair - "mała" rewolucja?

Coraz bardziej restrykcyjne przepisy zmuszają producentów do wdrażanianowych sposobów na zmniejszenie emisji szkodliwych substancji doatmosfery. Taki problem dotknął Fiata, ale znalazł on panaceum na ten problem- nowy silnik MultiAir.

 

MultiAir - rewolucja silnikowa "made by" Fiat

Przełomowych pomysłów w dziedzinie budowy silników było wciągu ostatnich dekad niewiele. Nadchodzi jednak rewolucja, i to przez duże"R". Jej inspiratorem jest Fiat, który intensywnie testuje nowysystem o nazwie MultiAir. O nowym technologii włoskiej marki wspominaliśmy nałamach mojeauto.pl już kilka tygodni temu. Teraz postanowiliśmy przyjrzećsię jej nieco dokładniej.

 

Fiat: Silniki MultiAir już w produkcji

W południowo włoskiej fabryce Termoli koncern Fiat rozpoczął produkcjęnowoczesnych silników benzynowych serii MultiAir. Wydajne, a zarazemoszczędne jednostki wykorzystujące technologię elektrohydraulicznegosterowania wentyli zaworów trafią do sprzedaży we wrześniu.

 

Alfa Romeo i rewolucyjny silnik

Choć na stoisku Alfy Romeo na salonie samochodowym we Frankfurcie trudnodoszukać się jakiegoś zupełnie nowego modelu, to jednak wart zainteresowaniaz całą pewnością jest model Mito z nowym rewolucyjnym silnikiem Multiair.

 

Fiat najbardziej ekologiczny

Fiat po raz kolejny potwierdza, iż jest najbardziej ekologiczną marką narynku europejskim. Już dziś, jako jedyna marka, spełnia europejskiezałożenia co do emisji dwutlenku węgla na rok 2015.

 

Jednak nie będzie V8

Parę dni temu pojawiła się informacja o tym, że Alfa Romeo zamierzawłożyć pod maskę nowego modelu silnik V8. Miał to być pierwszy tego typusilnik od 30 lat. Przedstawiciele włoskiej marki szybko zdementowali plotkę.

 

Ewolucja wielkiej kropki + [VIDEO]

Nowy Fiat Punto Evo, mający swoją światową premierę na ostatnim SalonieMotoryzacyjnym we Frankfurcie, oficjalnie wchodzi na rynek polski. Jego zadaniembędzie kontynuacja sukcesu poprzednika, Grande Punto (który nadalpozostaje w sprzedaży), a zarazem dotarcie do nowej gamy odbiorców.

 

Nowe Ferrari we mgle

Zagraniczny fotoreporter przyłapał w kadrze zamaskowane Ferrari. Bryłąprzypominało ono model 612, wiec istnieje prawdopodobieństwo że jest towersja Scaglietti.

 

Znamy ceny Punto Evo!

41.990 zł. Tyle będzie kosztować najtańsza wersja Fiata Punto Evo. W tejcenie otrzymamy 3-drzwiowe nadwozie, 1,2-litrowy silnik benzynowy o mocy 65 KMoraz podstawową wersję wyposażeniową Active. Sprzedaż rusza 20 listopada.

 

Oszczędniejsze i mocniejsze Alfy Mito

Alfa Romeo Mito to auto, które zauroczyło klientów przedewszystkim swoją stylistyką. Teraz do tego mają dołączyć nowoczesnejednostki napędowe, które właśnie pojawiły się w sprzedaży z tymmodelem.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017