Wyszukiwałeś:

Multipla

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Multipla

Spróbuj też wyszukać: uno multipla zbiornik wymiana żarówki długich

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Raport awaryjności Dekra 2005

Jak co roku, również i w tym prezentujemy Państwu jako jedyni w Polscewyniki jednego z najbardziej rzetelnych raportów awaryjnościsamochodów przeprowadzonych przez niemiecką firmę Dekra. Raportpowstał na podstawie przebadania ponad 8 milionów aut w 2005 roku.

 

Ekologiczne nowości Fiata

Poza luksusem i mocą, która będzie prezentowana przez włoskichproducentów na targach motoryzacyjnych w Paryżu, pojawi się takżeakcent ekologiczny. Dwa modele pokazywane przez Fiata będą zasilane 'zielonym'metanem.

 

Raport awaryjności Dekra 2006

Jako jedyni w Polsce prezentujemy szczegółowy raport awaryjnościsamochodów przeprowadzonych przez niemiecką organizację Dekra,który powstał w oparciu o wyniki rzeczywistych badań technicznych ponad8 milionów samochodów.

 

Ducato i Multipla do serwisu

W niektórych egzemplarzach modelu Fiat Ducato wyposażonych w silniki 2,8 JTDoraz modelu Multipla z silnikiem 1,9 Multijet może dojść nawet do zapaleniakomory silnika.

 

Nowy diesel Fiata

Fiat ogłosił kilka dni temu, że pracuje nad rozwinięciem znanej jednostkiwysokoprężnej o pojemności 1,9 litra. Powstaną z niej dwie nowe wersje omocy 177 oraz 188 koni mechanicznych.

 

Fiat 500 i spółka z wadliwymi hamulcami

Defekt w przewodach hamulcowych wymusił na koncernie Fiat wezwanie do serwisu wNiemczech 6 688 egzemplarzy modeli 500, Stilo, Bravo, Seicento, Panda, GrandePunto, Multipla i Ducato, 770 aut z gamy Alfa Romeo - Brera, Spider, GT, 147 i159 i 140 sztuk Lancii Ypsilon.

 

Honda FR-V w odstawkę

Honda zdecydowała o zaprzestaniu produkcji swojego 6-miejscowego modelu FR-V.Ostatnie sztuki tego samochodu mają zjechać z taśm montażowych do końcalipca. Japońska marka najprawdopodobniej nie zdecyduje się na wprowadzenienastępcy tego modelu.

 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017