Wyszukiwałeś:

Multitronic

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Multitronic

Spróbuj też wyszukać: Audi A-4 multitronic

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Nowe A4 w Paryżu

Na paryskim salonie samochodowym najważniejszym modelem na stoisku koncernuAudi będzie najnowsza generacja Audi A4.

 

Ładniejszy A6 Avant

Audi zaprezentowało pierwsze oficjalne zdjęcia odnowionego modelu A6 Avant(kombi). Model ten można już w niektórych krajach europejskich zamawiać odjutra, zaś w sprzedaży pojawi się w marcu przyszłego roku.

 

Przedpremierowy debiut Audi A5

Na dwa tygodnie przed planowaną prezentacją w Genewie, fani marki z Ingolstadtmogli już zobaczyć pierwsze zdjęcia nadchodzącego modelu A5.Najprawdopodobniej informacje o sportowym coupe wyciekły nieoczekiwanie prostoz samego koncernu.

 

Dwa nowe silniki w A5

Audi A5 rozszerza paletę silników w swoim najnowszym modelu - A5. Dotrzylitrowego diesla dołączą dwie jednostki - drugi silnik wysokoprężny opojemności 2,7 litra oraz benzynowy silnik FSI o pojemności 3,2 litra.

 

Drobne zmiany w Audi A8

Nowy silnik w palecie, nowe rozwiązania techniczne i niewielki retusz nadwoziato najważniejsze zmiany, jakim poddane zostało Audi A8. Flagowa limuzyna Audipo zmianach na rynku pojawi się jeszcze w tym roku.

 

Audi A4 - tuż przed premierą

Już za niespełna dwa tygodnie ruszają targi motoryzacyjne we Frankfurcie.Jedną z największych gwiazd z pewnością będzie nowa generacja Audi A4,która w sprzedaży na polskim rynku pojawi się już jesienią.

 

Audi A8 ze zmianami i nowym silnikiem

Niewielkie zmiany stylistyczne, lepsze prowadzenie, jeszcze wyższy komfort oraznowa jednostka benzynowa to najważniejsze zmiany, jakim poddane zostało AudiA8.

 

Mocniejsze silniki dla A4 i A5

Audi zmodyfikowało paletę silników dla modeli A4 i A5. Nowe jednostkito zmienione głównie pod kątem mocy 1.8 TFSI, które są bazowymisilnikami w gamie obu aut.

 

Eleganckie Audi A4 Avant

Kilka miesięcy po premierze nowej generacji Audi A4 dołącza do niej wersjakombi (Avant). Światowa premiera już na wystawie w Genewie, zaś w sprzedaży,także w Polsce, auto to pojawi się już w drugim kwartale roku.

 

Audi A4 Avant: Kwintesencja premium

Dla wielu osób poszukujących samochodu komfortowego i przestrzennego, aprzy okazji reprezentatywnego pozostawał dylemat. Na który zpunktów postawić. Od pewnego czasu, a dokładnie, od zeszłego rokuproblem tego typu powinien przestać istnieć, gdyż oto mamy połączenie tychwszystkich cech pod postacią nowego Audi A4 Avant.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017