Wyszukiwałeś:

Multivan

. Znaleziono 107 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Multivan

Spróbuj też wyszukać: multivan t5 multivan wymiary multivan hiundai

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 107 wszystkich):

VW Multivan na Harleya

Oddział Volkswagena zajmujący się produkcją pojazdów użytkowych (VWNutzfahrzeuge) wyposażył model Multivan w system umożliwiającytransportowanie motocykla wewnątrz samochodu. Nowatorskie rozwiązanieVolkswagen opracował z firmą Harley-Davidson.

 

Volkswagen Nutzfahrzeuge na dużym plusie

Marka Volkswagen Nutzfahrzeuge (Samochodu Użytkowe) w pierwszych dziewięciumiesiącach 2006 roku ponownie zwiększyła wielkość światowej sprzedażylekkich samochodów użytkowych, wielkogabarytowych limuzyn i samochodówweekendowych oraz ciężkich samochodów ciężarowych i autobusów.

 

Najczęściej kradzione samochody

Niemieckie firmy ubezpieczeniowe stowarzyszone w GDV po raz kolejnyprzedstawiły raport, który zawiera ranking modeli samochodównajczęściej padających ofiarą złodziei. Specjaliści wskazują przedewszystkim na liczne kradzieże aut terenowych oraz pojazdów 12-letnich istarszych.

 

Mercedes Viano i Volkswagen Multivan: Pojedynek pasażerów

Można wozić albo być wożonym. W Aucie Firmowym niemal zawsze piszemy osamochodach z punktu widzenia kierowcy. Tym razem postaramy się odpowiedziećna pytanie, w którym z dwóch samochodów: VolkswagenieMultivanie czy Mercedesie Viano, lepiej być wożonym.

 

Palący problem w VW T5 Multivan/Transporter

Przedsiębiorca Kulczyk Tradex sp. z o.o. powiadomił Urząd Ochrony Konkurencjii Konsumentów, że samochody Volkswagen T5 Multivan/Transporter, mogąpowodować zagrożenie dla bezpieczeństwa użytkowników. W Polsce akcjadotyczy 64 samochodów.

 

Premiery samochodów użytkowych Volkswagena na IAA w Hannoverze

Marka Volkswagen Samochody Użytkowe zaprezentuje liczne nowości nategorocznej, 62-giej wystawie samochodów użytkowych IAA, którarozpocznie się 25 września. Obok studyjnej wersji pierwszego pickupa, pokazanyzostanie Caddy z napędem na 4 koła oraz prototypowy Caddy PanAmericana.

 

Osobowe wersje Transportera na nowo

Wystawa samochodowa we Frankfurcie będzie miejscem światowej premiery nowejgeneracji dwóch wersji Volkswagena Transportera - Multivana i Californii.Ma być bardziej wygodnie, ekologicznie i oszczędnie.

 

Volkswagen Transporter: Od ciężarówki po salonkę

Volkswagen ma sposób na tworzenie aut, które przez dekadyznajdowały się, bądź znajdują się na szczytach list popularności i przezwielu są uznawane wręcz za kultowe. Tak było z Garbusem, teraz jest z Golfem,w nieco może mniejszym stopniu również z Passatem. Nie inaczej jest i wświecie pojazdów dostawczych, gdzie zaszczytne pierwsze miejsce od kilkujuż dekad zajmuje Volkswagen Transporter. Do Polski właśnie wjeżdżanajnowsza generacja tego modelu.

 
 

Sprzedam: Volkswagen Multivan Highline - 4x4, DSG, 180 KM - TANIO !!! 2014

Ogłoszenie sprzedaży auta używanego:
van brown met. diesel 2 180 0 250797PLN

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017