Wyszukiwałeś:

Murano

. Znaleziono 35 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Murano

Spróbuj też wyszukać: murano bialy murano rok produkcji 2006 terrano

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 35 wszystkich):

Koncepcyjny Murano GTC

Nowa, debiutująca właśnie sportowa odsłona Nissana Murano GT-C zdążyłajuż zostać okrzyknięta mianem samochodu dla kierowcy dwudziestego pierwszegowieku.

 

Mały Murano

Na wystawie samochodowej w Detroit Nissan zaprezentuje kolejnego reprezentanta zsegmentu rodzinnych crossoverów. Nissan Rogue będzie niejako pomniejszonąkopią większego Murano.

 

Nissan przerobi Murano

W 2008 roku Nissan wprowadzi na rynek odmłodzoną wersję terenowego modeluMurano. Znakami rozpoznawczymi nowej serii samochodu mają być zmiany wprzedniej części auta, nowe tylne lampy i grill z mniejszą niż dotąd dawkąchromu.

 

Nissan Murano: Japońska alternatywa

Pomimo tego, że w dzisiejszych czasach jest lansowana moda na samochodyekologiczne  wielkie SUVy wyposażone w potężne jednostki nader częstowpisują się w krajobraz naszych dziurawych dróg. Moda na te samochodynie przemija, a ze statystyk wynika, że częściej jeżdżą nimi kobiety. Wtym prężnie rozwijającym się segmencie jest jeden "niszowiec".Samochód który powstał w USA, ale przypłynął z Japonii. To niekto inny jak Nissan Murano.

 

Kłopoty z silnikiem w Nissanie Murano

Polski dystrybutor marki Nissan powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji iKonsumentów, że niektóre egzemplarze modeli Nissan Murano orazniedostępnego na polskim rynku Teana mogą stwarzać zagrożenie dlabezpieczeństwa użytkowników.

 
 
 
 
 

Sprzedam: Nissan Murano 3.5 V6 -4x4 -KLIMA -AUTOMAT -SKÓRA -BDB 2003

Ogłoszenie sprzedaży auta używanego:
inne srebrny met. benzynowy 3.5 245 85000 59000PLN

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017