Wyszukiwałeś:

Murcielago X

Roadster X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Murcielago Roadster

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

640 KM w kabrio!

Lamborghini Murcielago, kwintesencja włoskiej stylistyki i porażającej mocy,od teraz oferowane jest w wersji roadster z otwieranym dachem. 640 KM wkabriolecie to poważna sprawa.

 

Murcielago od Versace

Co mają wspólnego producenci samochodów i światowi projektancimody? Okazuje się, że całkiem dużo. Lamborghini umożliwi swoim klientompersonalizację wyglądu zamawianego samochodu przy pomocy specjalnychpakietów wyposażenia przygotowanych przez dom mody Versace.

 

Lamborghini po kuracji

Firma IMSA zaprezentowała już jakiś czas temu swoje pierwsze osiągnięciadotyczące Lamborghini Gallardo LP560-4. Tym razem pod inżynierski skalpeltrafił model Murcielago Spyder, z którego udało się wyciągnąćdodatkowe konie.

 

Najwięksi truciciele

Emisja dwutlenku węgla, jeszcze parę lat temu, mało ważny składnik danychtechnicznych pojazdu, dzisiaj przybiera bardzo mocno na znaczeniu. Jużniedługo będzie nawet decydował o racji bytu samochodu na rynku.Przedstawiamy oto listę największych "trucicieli" jakie mająjeszcze okazję poruszać się po drogach.

 

Genewa 2009: VIDEO-RELACJA

Targi samochodowe w Genewie to być może ostatnia szansa w tym roku, abyzobaczyć wszystkich producentów aut pod jednym dachem hal wystawowych.Zapraszamy na obszerną video-relację z tej najważniejszej imprezymotoryzacyjnej w Europie.

 

Kolejne Lambo dla wybranych

Według niepotwierdzonych doniesień z Sant`Agata, stajnia spod znaku bykaprzygotowuje kolejny limitowany model. Niebawem w ręce szczęśliwcówmoże trafić Lamborghini Reventon Roadster, który będzie oficjalnympożegnaniem z Murcielago.

 

"Bo było mało ekskluzywne..."

W przypadku limitowanych wersji supersamochodów ich nabywcy mogą miećpewność, iż zakupione auto będzie wyjątkowe i niepowtarzalne, zupełnie jakLamborghini Murcielago LP 650-4 Roadster, które trafiło na rynek wilości 50 sztuk.

 
 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Murcielago Roadster".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017