Wyszukiwałeś:

Murcielago

. Znaleziono 38 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Murcielago

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 38 wszystkich):

Nowe Lamborghini Murcielago

Model LP640 - taki symbol nosi najnowsza generacja jednego z najbardziejkultowych aut super-sportowych Lamborghini Murcielago. Włoski demonprędkości, który zostanie zaprezentowany na Salonie Samochodowym wGenewie jest jeszcze szybszy, mocniejszy i bardziej agresywny.

 

640 KM w kabrio!

Lamborghini Murcielago, kwintesencja włoskiej stylistyki i porażającej mocy,od teraz oferowane jest w wersji roadster z otwieranym dachem. 640 KM wkabriolecie to poważna sprawa.

 

Murcielago od Versace

Co mają wspólnego producenci samochodów i światowi projektancimody? Okazuje się, że całkiem dużo. Lamborghini umożliwi swoim klientompersonalizację wyglądu zamawianego samochodu przy pomocy specjalnychpakietów wyposażenia przygotowanych przez dom mody Versace.

 

Ekskluzywne Lamborghini

Podczas gdy największy rywal marki spod znaku byka zadecydował o tym że w tymroku nie pojawi się na targach NAIAS, Lamborghini postanowiło wykorzystać tąnieobecność prezentując dwie ekskluzywne wersje Murcielago LP640 orazGallardo LP560-4. 

 

670 koni pod maską Lambo

Już standardowy Lamborghini Murcielago jest marzeniem niejednego miłośnikaokropnie szybkich samochodów. Tymczasem na wystawie w Genewiezaprezentowana została wersja LP 670-4 SuperVeloce z jeszcze mocniejsząjednostką.

 

Następca Murcielago poczeka

Już niebawem fani Lamborghini mieli ujrzeć na własne oczy następcęlegendarnego jeszcze za życia modelu Murcielago. Niestety wszystko wskazuje nato, że będą musieli poczekać przynajmniej do 2012 roku.

 

Uliczna wyścigówka

Firma Reiter Engineering stworzyła ekstremalną interpretację LamborghiniMurcielago. Auto podobnie jak poprzednia wersja stworzona przez tą firmęprzenosi wyścigowe rozwiązania na drogi publiczne.

 

1.100KM w Murcielago

Firma Heffner postanowiła wzmocnić Lamborghini Murcielago. Efekty pracinżynierów są ponadprzeciętne. Z 570-konnej maszyny udało sięwydobyć 1.100 koni mechanicznych!

 

"Bo było mało ekskluzywne..."

W przypadku limitowanych wersji supersamochodów ich nabywcy mogą miećpewność, iż zakupione auto będzie wyjątkowe i niepowtarzalne, zupełnie jakLamborghini Murcielago LP 650-4 Roadster, które trafiło na rynek wilości 50 sztuk.

 

Jubileuszowe Murcielago dla Chin

W taśm produkcyjnych w Sant`Agata Bolognese zjechało właśnie LamborghiniMurcielago z numerem seryjnym 4.000. Samochód w ostrym, pomarańczowymkolorze trafi do nabywcy w Chinach.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017