Wyszukiwałeś:

Musa

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Musa

Spróbuj też wyszukać: masa Q1 musa felgi

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Złota Kierownica 2004 (Goldenes Lenkrad 2004) dla nowego Colta

Jedna z najbardziej prestiżowych motoryzacyjnych nagród na areniemiędzynarodowej powędrowała wczoraj do Mitsubishi Motors.

 

Grande Punto rośnie w siłę

Fiat Grande Punto jest najlepiej sprzedającym się samochodem w EuropieZachodniej. Jest to wynik o bardzo dużym znaczeniu, jakiego nie osiągnąłżaden włoski model od prawie dziesięciu lat.

 

Lancia: 5 nowych modeli do 2010

Stulecie marki, to doskonała okazja dla Lancii na zaprezentowanie swoichplanów na kolejne lata. Już teraz włoski producent zdradza informacje natemat nowych modeli. Do 2010 roku ma pojawić się ich pięć.

 

Polska: Wadliwa klimatyzacja Fiata i Lancii

Fiat Auto Poland powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, żeniektóre samochody Fiat - modele: Panda, Punto, Grande Punto, Idea, Stilo orazmarki Lancia: modele Musa i Ypsilon z silnikami 1,1; 1,2 i 1,4 mogą miećwadliwe układy klimatyzacji. Awarią dotkniętych może być łącznie 471samochodów.

 

Nowości 2008 roku

Zbliża się kolejny, 2008 już rok, a wraz z nim wiele nowego. Także i wmotoryzacji, gdzie w ciągu najbliższych 12 miesięcy na rynku pojawi sięwiele nowości. Poniżej prezentujemy, co nas czeka, a także kiedy możemyoczekiwać, że dana nowość trafi do sprzedaży.

 

Idea, Ypsilon i Musa z trzaskami

Ruszyła kolejna kampania serwisowa. W niektórych egzemplarzach modeliFiat Idea oraz Lancia Musa i Ypsilon wadliwie wykonane może być przedniezawieszenie.

 

Możliwe usterki w Fiatach i Lancii

Aż w siedmiu modelach marki Fiat oraz dwóch marki Lancia może dojśćdo usterek związanych z rozszczelnieniem układu paliwowego.

 

Nowości 2009

Rozpoczął się 2009 rok, a wraz z nim jak zwykle pojawia się pytanie, jaki onbędzie? Kryzys gospodarczy, jaki dotknął branżę motoryzacyjną, budzi sporoobaw, jednak wszyscy mają nadzieję, że aż tak źle nie będzie. Być możelekiem na całe zło okażą się nowości, jakie pojawią się na rynku wciągu najbliższych dwunastu miesięcy. A zapowiada się dość ciekawie.

 

Spada liczba przejęć w branży motoryzacyjnej

W 2008 r. doszło do 549 transakcji fuzji i przejęć w światowej motoryzacjiwyliczyli analitycy PricewaterhouseCoopers. Ich łączna wartość to 31,6 mlddolarów.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017