Wyszukiwałeś:

Mustang X

GT X

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Mustang GT

Spróbuj też wyszukać: mustang cobra mustang gt 600 mustang

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Nowy Mustang w lecie

Kiedy spotyka się Ford i Shelby to gwarancją udanego spotkania jest to, żewkrótce powstanie kolejny, mocny, ekstrawagancki samochód. Nieinaczej jest z nowym modelem Shelby GT 500, który prezentowany jest natargach NAIAS w Detroit.

 

Będzie nowy Mustang

Już niebawem w amerykańskich salonach samochodowych pojawi się owocwspółpracy producenta samochodów marki Ford z firmą Shelby. Pojazd sygnowanynazwą Shelby GT osiągać będzie moc rzędu 325 KM.

 

Mustang: Będzie Kombi i Cabrio?

Mniej stylu Retro, więcej agresywności i modernistycznego designu. Tak wniedługim czasie według niemieckiego magazynu branżowego 'Auto Motor undSport' zmieniać się będzie kolejna generacja kultowego modelu Ford Mustang.Istnieje duże prawdopodobieństwo, że sportowy Mustang doczeka się takżewersji Kombi oraz Cabrio.

 

Amerykańsko-Włoski ogier

Giugiaro, sławne włoskie studio projektowe zajmujące się tworzeniemsamochodów, zabrało się za odświeżenie jednej z ikon amerykańskiejmotoryzacji. Efektem tego jest nowy Ford Mustang, który zadebiutuje podczastargów motoryzacyjnych w Los Angeles.

 

Już 9 milionów Mustangów

Jeden z najbardziej znanych i rozpoznawalnych modeli Forda, kultowy wręczMustang doczekał się już 9 milionów wyprodukowanych egzemplarzy(jubileuszowym był GT cabrio). Od jego debiutu rynkowego minęły już 44 lata.

 

Jeszcze bardziej muskularny Mustang

Na rozpoczynającej się dziś wystawie w Los Angeles Ford prezentujeodświeżonego Mustanga, który w sprzedaży, niestety nie na rynkueuropejskim, pojawi się już na początku przyszłego roku.

 

60 Mustangów w jednym miejscu

Z okazji przypadającej na kwiecień br. 45. rocznicy wprowadzenia na ryneklegendarnego auta, jakim bez wątpienia jest Ford Mustang, w Łodzi odbędziesię I Ogólnopolski Zlot Mustangów. Będzie to doskonała okazjado obejrzenia w jednym miejscu co najmniej 60 egzemplarzy różnychgeneracji tego modelu.

 

Urodzinowe Shelby GT350

Shelby American przygotowało na 45 urodziny kolejne wcielenie Forda MustangaGT350.

 
 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Mustang GT".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017