Wyszukiwałeś:

Mustang

. Znaleziono 274 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Mustang

Spróbuj też wyszukać: ford mustang ford mustang shelby gt 500 mustang gt

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 274 wszystkich):

Mustang: Będzie Kombi i Cabrio?

Mniej stylu Retro, więcej agresywności i modernistycznego designu. Tak wniedługim czasie według niemieckiego magazynu branżowego 'Auto Motor undSport' zmieniać się będzie kolejna generacja kultowego modelu Ford Mustang.Istnieje duże prawdopodobieństwo, że sportowy Mustang doczeka się takżewersji Kombi oraz Cabrio.

 

Jeszcze bardziej muskularny Mustang

Na rozpoczynającej się dziś wystawie w Los Angeles Ford prezentujeodświeżonego Mustanga, który w sprzedaży, niestety nie na rynkueuropejskim, pojawi się już na początku przyszłego roku.

 

Ford Mustang: Czy powstanie elektryczna wersja legendy?

Co jest najpiękniejszego w amerykańskiej motoryzacji? Odpowiedź jest jedna -silniki V8. Piękniejszą rzeczą jest silnik V8 pracujący w tak legendarnymaucie jakim jest Ford Mustang. Pojawiły się jednak informacje, któremogą zdenerwować fanów Mustanga.

 

Cztery cylindry w Fordzie Mustangu

Całkiem nie tak dawno pojawiły się informacje mówiące o tym, żenadchodząca generacja Mustanga zostanie wyposażona w silnik czterocylindrowyEcoBoost. Plotki na ten temat po części się potwierdzają.

 

Ford Mustang: Nadchodzi nowa era!

Legendarny Mustang w przyszłym roku kończy 50 lat. Producent z logobłękitnego owalu postanowił, że to najwyższy czas, aby pokazać auto,które na nowo zdefiniuje legendę. Oto nowy Mustang GT!

 

Ford Mustang na dachu Empire State Building!

W dniach 16-17 kwietnia Ford uczci w bardzo wyjątkowy sposób 50 latmodelu Mustang. Egzemplarz najnowszej generacji kultowego modelu będziepokazywany na 86. piętrze legendarnego Empire State Building, tam gdziemieści się taras widokowy.

 

Camaro też świętuje 50 lat Mustanga!

Dziś Ford pokazał jubileuszową wersję Forda Mustanga. 50 lat temu natargach w Nowym Jorku narodził się  Ford Mustang. Ten fakt zauważyłrównież Chevrolet i przygotował specjalny tort w postaci Camaro.Świetna zagrywka!

 

Pięcioro projektantów świętuje 50 lecie Mustanga

Światowej sławy projektanci zostali zaproszeni do stworzenia specjalnejkolekcji odzieży Mustang Unleashed. Każdy z projektantów pokażewłasną interpretację tożsamości Forda Mustanga.

 

Ford Mustang 2015 - pierwsza jazda

Na ten moment cała Europa musiała poczekać aż 50 lat. W końcu w oficjalnejdystrybucji Forda pojawiła się amerykańska legenda szos, czyli Mustang. Kilkadni temu mieliśmy okazję wypróbować go na polskiej ziemi.

 

Ford Mustang 2,3 l EcoBoost: Spotkanie z legendą

Nowy Ford Mustang robi wrażenie wyglądem i charakterem. Wywołuje sympatię uinnych kierowców. Amerykańska legenda nareszcie jest dostępna wEuropie i to z silnikiem, który ma bardziej pasować do mieszkańcaStarego Kontynentu. Mustang z silnikiem EcoBoost nieźle sobie radzi na drodze.Gdy opadnie zachwyt, to przychodzi rozczarowanie, bo po zaczynasz patrzeć naniego zupełnie inaczej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017