Wyszukiwałeś:

Mustang

. Znaleziono 51 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Mustang

Spróbuj też wyszukać: ford mustang ford mustang shelby gt 500 mustang gt

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 51 wszystkich):

Nowy Mustang w lecie

Kiedy spotyka się Ford i Shelby to gwarancją udanego spotkania jest to, żewkrótce powstanie kolejny, mocny, ekstrawagancki samochód. Nieinaczej jest z nowym modelem Shelby GT 500, który prezentowany jest natargach NAIAS w Detroit.

 

Będzie nowy Mustang

Już niebawem w amerykańskich salonach samochodowych pojawi się owocwspółpracy producenta samochodów marki Ford z firmą Shelby. Pojazd sygnowanynazwą Shelby GT osiągać będzie moc rzędu 325 KM.

 

Mustang: Będzie Kombi i Cabrio?

Mniej stylu Retro, więcej agresywności i modernistycznego designu. Tak wniedługim czasie według niemieckiego magazynu branżowego 'Auto Motor undSport' zmieniać się będzie kolejna generacja kultowego modelu Ford Mustang.Istnieje duże prawdopodobieństwo, że sportowy Mustang doczeka się takżewersji Kombi oraz Cabrio.

 

Amerykańsko-Włoski ogier

Giugiaro, sławne włoskie studio projektowe zajmujące się tworzeniemsamochodów, zabrało się za odświeżenie jednej z ikon amerykańskiejmotoryzacji. Efektem tego jest nowy Ford Mustang, który zadebiutuje podczastargów motoryzacyjnych w Los Angeles.

 

Król szos powraca

Co jakiś czas w wyniku współpracy Forda, a dokładniej działu SVT, i firmyShelby powstają specjalne i z reguły niezwykle mocne wersje znanych aut. Tymrazem owocem współpracy jest Ford Shelby GT500KR, który został stworzony zokazji 40. rocznicy wyprodukowania oryginału.

 

Już 9 milionów Mustangów

Jeden z najbardziej znanych i rozpoznawalnych modeli Forda, kultowy wręczMustang doczekał się już 9 milionów wyprodukowanych egzemplarzy(jubileuszowym był GT cabrio). Od jego debiutu rynkowego minęły już 44 lata.

 

Jeszcze bardziej muskularny Mustang

Na rozpoczynającej się dziś wystawie w Los Angeles Ford prezentujeodświeżonego Mustanga, który w sprzedaży, niestety nie na rynkueuropejskim, pojawi się już na początku przyszłego roku.

 

Ford Mustang Shelby GT500

Jedną z najważniejszych premier, jakie będzie można zobaczyć podczasrozpoczynającej się niebawem wystawie samochodowej w Detroit, będzie FordMustang Shelby GT500.

 

60 Mustangów w jednym miejscu

Z okazji przypadającej na kwiecień br. 45. rocznicy wprowadzenia na ryneklegendarnego auta, jakim bez wątpienia jest Ford Mustang, w Łodzi odbędziesię I Ogólnopolski Zlot Mustangów. Będzie to doskonała okazjado obejrzenia w jednym miejscu co najmniej 60 egzemplarzy różnychgeneracji tego modelu.

 

Amerykańscy atleci XXI w.

Lata 60- i 70-te to szalony czas w amerykańskiej motoryzacji. Ikonami tegookresu były samochody, które niemal każdy młodzian mógł kupićza kieszonkowe otrzymane od rodziców. Sylwetki tych paruset konnychpotworów przypominały tors Schwarzeneggera, a ich potężne widlaste"ósemki" odstraszały wszelakie ptactwo z odległości kilkukilometrów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017