Wyszukiwałeś:

Nappa

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Nappa

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

CL 65 AMG w detalach

Rok 2007 jest dla AMG bardzo szczególny. Po pierwsze sportowy wydziałMercedesa odpowiedzialny za tworzenie ultra-wydajnych samochodów obchodzi swoje40-ste urodziny. Natomiast drugim wydarzeniem jest wprowadzenie do gamy modelikolejnego, topowego modelu o nazwie CL 65.

 

Murcielago od Versace

Co mają wspólnego producenci samochodów i światowi projektancimody? Okazuje się, że całkiem dużo. Lamborghini umożliwi swoim klientompersonalizację wyglądu zamawianego samochodu przy pomocy specjalnychpakietów wyposażenia przygotowanych przez dom mody Versace.

 

10 tys. zamówień na Mercedesa GLK

Pomimo załamania na rynku w segmencie samochodów sportowo-rekreacyjnychw kontynencie amerykańskim, w Europie sprzedaż SUVów rośnie.Przykładem jest tego Mercedes GLK, który jeszcze nie jest w sprzedaży,a znalazł już 10 tysięcy nabywców.

 

Moc absolutna

Firma Kicherer może nie jest znana na polskim rynku ze swojej działalności,ale potrafi wiele. Stuningowanie fabrycznie wyśrubowanego Mercedesa CL zestajni AMG jest bowiem nie lada wyzwaniem.

 

Odświeżone Audi A8

Topowa limuzyna z Ingolstadt już od dłuższego czasu nie przechodziłażadnych kuracji odmładzających. Nadeszła jednak wiosna, zatem władzekoncernu postanowiły delikatnie ją odświeżyć.

 

Mercedes E300 Bluetec: E-kologia

Bycie ekologicznie poprawnym jest ostatnio jednym z głównychcelów koncernów motoryzacyjnych. Niektóre"zielone" pomysły są tylko zwykłym marketingowym kamuflażem,podczas gdy inne rzeczywiście poprawiają samopoczucie nie tylko kierowcy, aletakże środowiska. Mieliśmy okazję sprawdzić, czy w przypadku Mercedesa E300Bluetec opłaca się dopłacać.

 

Szczypta SLS w C63 AMG

Firma AMG opublikowała pierwsze szczegóły na temat nowych ulepszeń dlamodelu C63. Samochód będzie można wyposażyć w pakiet PerformancePackage Plus, zarówno w wersji sedan jak i kombi.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017