Wyszukiwałeś:

Navara

. Znaleziono 63 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Navara

Spróbuj też wyszukać: pathfinder hilux Nissan navaranavara

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 63 wszystkich):

Nissan Navara króluje w segmencie

Najlepiej sprzedającym się pickupem 2006 roku został Nissan Navara. W swoimpierwszym, pełnym roku sprzedażowym osiągnął on poziom przekraczający45.200 egzemplarzy. Dzięki temu w rękach Nissana znajduje się aż 25%europejskiego segmentu aut o takim nadwoziu.

 

Actyon Sports, L200, Navara, Ranger: Bitwa pickupów

Pick-upy. Jeszcze kilka lat temu samochody tak rzadko spotykane na polskichdrogach, jak banany i mandarynki w sklepach w czasach realnego socjalizmu.Obecnie przeżywają boom popularności w naszym kraju, głównie zasprawą możliwości odliczenia pełnego podatku VAT przy zakupie.Sprawdziliśmy, co jeszcze są w stanie zaoferować auta z paką. Na tapecieMitsubishi L200, Nissan Navara, Ford Ranger i Ssangyong Actyon Sports

 

Rewolucja listopadowa

Spore zmiany w listopadowych rankingach Top Ten mojeauto.pl. Po długichokresach liderowania z pierwszych pozycji ustąpiły Toyota w kategorii marek iNissan Navara wśród pojazdów użytkowych. Na liście najbardziejpopularnych modeli na czołową pozycję powróciła druga generacja SkodyFabia.

 

Navara do serwisu

Nissan rozpoczął wczoraj w całej Europie kampanię serwisową pickupa Navara.Kierowcy zostaną zaproszeni do stacji dealerskich w celu modyfikacji w modulesterującym poduszek powietrznych.

 

Mało bezpieczne pickupy

Duża popularność samochodów typu pickup na rynku europejskim, w tym iw Polsce,spowodowała zwiększone zainteresowanie tym segmentem instytucji EuroNCAP. Pierwszepodejście do testów zderzeniowych tego typu aut okazałosię jednak niewypałem. Natrzy przetestowane modele, dwa - Nissan Navara iIsuzu D-Max - całkowicie oblałytest. W miarę obronił się jedynie MitsubishiL200.

 

Nissan Navara z trzema gwiazdkami

Przeprowadzone modyfikacje w układzie sterującym poduszkami powietrznymizdały egzamin i w powtórzonym teście zderzeniowym Nissan Navarauzyskał trzy gwiazdki.

 

Nowe ceny Nissana Navara

Nissan ogłasza nowe ceny na model Navara. W obecnej ofercie specjalnej cenywersji King Cab XE rozpoczynają się już od 63 033 złotych netto. Najwyższawersja wyposażenia Navary LE dostępna jest od kwoty 84 344 złotych netto.

 

Platynowy Nissan Navara i Pathfinder

Kolejny rok z rzędu Nissan Navara utrzymuje pozycję najpopularniejszego wPolsce i Europie pickupa. W związku z popularnością, jaką cieszą sięmodele Navara i Pathfinder, Nissan wprowadza do oferty ekskluzywne, limitowanewersje obu modeli o nazwie Platinum.

 

Rajd Dakar ponownie w Afryce?

Jest szansa na powrót Rajdu Dakar do jego macierzystej, afrykańskiejscenerii. Etienne Lavigne, dyrektor imprezy, nie wyklucza, że już od 2011 rokurajd powróci czarny ląd.

 

Rajd Dakar: Hołowczyc zadowolony z testów

Pomyślnie zakończyły się testy nowego Nissana Navara, którymKrzysztof Hołowczyc i Jean-Marc Fortin wystartują w Rajdzie Dakar 2010.Belgijska firma Overdrive Racing po raz kolejny zadbała o profesjonalneprzygotowanie maszyny. Po testach w RPA i w Belgii Hołowczyc jest zachwyconyswoim nowym autem i zapowiada walkę nawet o podium. Tymczasem cały sprzętOverdrive już płynie do Buenos Aires.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017