Wyszukiwałeś:

Navigator

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Navigator

Spróbuj też wyszukać: navigator saab navigator lincon mapy 607

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Całoroczna opona z Dębicy

Firma oponiarska Dębica S.A., polski producent opon wchodzący w składkoncernu Goodyear, wprowadza do sprzedaży nową oponę całoroczną dosamochodów osobowych Dębica Navigator 2.

 

Dębica - największa fabryka Goodyeara w Europie!

Zakład w Dębicy jest największym spośród 11 fabryk Goodyeara wEuropie i trzecim pod względem wielkości spośród 85 fabryk koncernu naświecie.

 

Dębica - mocny złoty i drogie surowce

W 2005 r Firma Oponiarska Dębica S.A odnotowała zysk netto na poziomie około51 mln zł, oznacza to 45% spadek zysku w stosunku do 2004 roku (94 mln zł).Decydujący wpływ na wyniki Dębicy miały wysokie ceny surowców orazmocniejszy złoty niż przed rokiem. Przez większą część roku spółka,podobnie jak inni polscy eksporterzy, zmagała się z niekorzystnymi relacjamikursowymi.

 

Lotos z programem lojalnościowym

Jak dotąd Lotos był jedynym z większych koncernów paliwowychdziałających na naszym rynku, który nie oferował karty do gromadzeniapunktów. Od lutego to się zmieniło wraz z wprowadzeniem programulojalnościowego Navigator.

 

GoClever - nowa nawigacja

Na rynku jest kilka sprawdzonych firm oferujacych przenośne urządzenianawigacji satelitarnej. Jest także cała masa tych mniej znanych. Dotestów redakcyjnych trafił niedawno produkt jednej z nich, GoClever.

 

Nowy, trójwymiarowy Garmin

Na rynku dostępne są już odbiorniki GPS marki Garmin zupełnie nowejgeneracji, które ułatwią prowadzenie pojazdu każdemu kierowcy.

 

Buick i Jaguar najbardziej niezawodne w USA

Według najnowszego rankingu najbardziej niezawodnych samochodówprzeprowadzonych przez J.D. Power and Associates na czele znalazły się ex equomarki Buick oraz Jaguar.

 

Pierwszy MOP Lotos-u już otwarty

@page {size: 21cm 29.7cm; margin: 2cm; } P { MARGIN-BOTTOM: 0.21cm }Spółka Lotos Paliwa oddała właśnie do użytku pierwsze tzw. MiejsceObsługi Podróżnych. Stację wraz z całą ofertą usług skierowanychdo kierowców uruchomiono w Kołbaskowie, przy autostradzie A6prowadzącej z Polski do Niemiec.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017