Wyszukiwałeś:

Neoplan

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Neoplan

Spróbuj też wyszukać: neoplan 116

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Jamniki z Bolechowa

Na warszawskich drogach, w połowie lat dziewięćdziesiątych pojawił siępierwszy niskopodłogowy autobus przyjazny pasażerom, a w szczególnościpasażerom niepełnosprawnym.

 

100 % Solaris Bus & Coach

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami struktura własnościowa firmy SolarisBus & Coach uległa zmianie. Od kilku dni przedsiębiorstwo z Bolechowa jest w100 % własnością Krzysztofa Olszewskiego.

 

Solarisy w Duesseldorfie

Firma Solaris Bus & Coach wygrała kolejny przetarg na dostawęniskopodłogowych autobusów miejskich do Niemiec. Producent z Bolechowa dokońca listopada br. zobowiązany jest dostarczyć do Duesseldorfu 21 sztukSolarisów Urbino 12.

 

MAN w Polsce

MAN produkuje obecnie w Starachowicach samochody ciężarowe oraz części doautobusów, zaś w Sadach koło Poznania autobusy. Już jesienią 2005 r.rozpoczną się prace związane z budową nowej fabryki MAN w Niepołomicach.

 

Autobusy skrojone na miarę

"Nasze autobusy są nowoczesne, spełniają najwyższe standardy jakościoraz normy środowiskowe. Ich sukces wynika jednak przede wszystkim z tego, żesą dostosowane do potrzeb klienta - elastyczność firmy docenili już odbiorcyz 16 państw europejskich" - firma Solaris Bus & Coach.

 

Neoman - 707 autobusów w 2005 r.

W 2005 roku w dwóch polskich zakładach MAN-a wyprodukowano łącznie 707kompletnych autobusów, w tym 83 semi-autobusów oraz dodatkowo 456 szkieletów.W porównaniu z 2004 rokiem wielkość produkcji kompletnych autobusów wzrosłao 40 egzemplarzy (wzrost o 7,4%).

 

MAN zainwestuje w Poznaniu

MAN - producent autobusów i samochodów ciężarowych prowadzi od 1997 rokudziałalność w Sadach pod Poznaniem. Firma zamierza otworzyć w Poznaniukolejną inwestycję. Stolica Wielkopolski wygrała rywalizację z Krakowem orazLitwą. Inwestycja ma dać pracę dla około 500 osób.

 

Neoplan Cityliner jeszcze dłuższy

Neoplan wprowadził do sprzedaży nową, przedłużoną wersję autobusuCityliner. Pojazd dostępny jest w wariancie z trzema osiami, a jego długośćcałkowita wynosi 12,99 m.

 

MAN stawia na Polskę

Koncern MAN umacnia swoją pozycję na najważniejszych, dynamicznierozwijających się rynkach na świecie, w tym także w Europie Środkowej iWschodniej. Liczne inwestycje w Polsce są istotnym wkładem w realizację tejstrategii.

 

FC Köln jeździ Neoplanem

Piłkarze pierwszoligowego klubu niemieckiej Bundesligi, 1.FC Köln, podróżują od niedawna na mecze wyjazdowe autokarem NEOPLAN Cityliner Co długości 12,99 m. Nad brzegiem rzeki Ren w Kolonii zarząd firmytransportowej Schilling Omnibusverkehr przekazał kierownictwu FC Köln, tennowoczesny i znakomicie wyposażony autokar.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017