Wyszukiwałeś:

New X

Formula X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: New Formula

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

New Formula - alternatywna F1 na 17 torach

FOTA nie próżnuje i już szykuje się do uruchomienia nowej serii podnazwą New Formula. W planach na sezon 2010 jest 17 wyścigów, w tymMonako i Silverstone.

 

F1: Polak w Brawn GP - wywiad

Wielkimi zwycięzcami tegorocznego sezonu Formuły 1 są Jenson Button i jegozespół Brawn GP. W tym sukcesie mamy również polski akcent. Zasprawne działanie silników zespołu odpowiada Polak – PawełBiałota z ExxonMobil.

 

F1: Nowi w Formule 1

W przyszłym roku rywalizację urozmaicą cztery debiutujące teamy: CamposMeta, Manor GP, USF1 i Lotus. Przegląd Sportowy przedstawia krótkącharakterystykę każdego z nowych zespołów F1.

 

F1: Tor w Indiach gotowy

Nowopowstały obiekt w Indiach, na którym w tym roku po raz pierwszyodbędzie się wyścig Formuły 1, jest już gotowy. Wczoraj taką informacjęprzekazali oficjalnie organizatorzy Grand Prix Indii.

 

Formuła 1 w Nowym Jorku - sprawdzają czy jest możliwe

Marzenia Berniego Ecclestone'a o zorganizowaniu wyścigu Formuły 1 w znowojorskimi drapaczami chmur w tle znowu odrzyły. Jak donosi autosport.comburmistrzowie z miasta Weehawken w stanie New Jersey oraz zachodniej częściNowego Jorku sprawdzają możliwość realizacji tego projektu.

 

F1: Rolicy grożą okupacją toru w Indiach

Rolnicy z okolicznych miejscowości położonych nieopodal dzielnicy Noida w NewDelhi grożą strajkiem na nowo budowanym torze Formuły 1, na którym podkoniec października ma odbyć się premierowy wyścig o Grand Prix Indii.Powodem sporów są ich zdaniem nieprawidłowości przy udzielanych imodszkodowaniach.

 

F1 2012: Trzy Grand Prix na wylocie?

Zespół Lotus Renault GP oficjalnie poinformował wczoraj, że RobertKubica nie zdąży wyzdrowieć do czasu rozpoczęcia nowego sezonu 2012 wFormule 1. Tymczasem wciąż niewiadomo czy przedstawiony przez FIA kalendarzF1, uzyska stuprocentowe pokrycie w rzeczywistości. Pod dużymi znakamizapytania stoi bowiem rozegranie aż trzech Grand Prix - w StanachZjednoczonych, Korei Południowej i Bahrajnie.

 

i1 Super Series: dorównać F1

Stworzyć serię wyścigową to nie problem, oczywiście jeśli mamy odpowiednie zaplecze finansowe. Później musimy postarać się o zaplecze techniczne i możemy cieszyć się ściganiem. Jednak nawet jeśli mamy pieniądze i technologię to musimy zmierzyć się z jednym ważnym problemem:F1.

 

Volkswagen: Elektryczne auta w Detroit

Niemiecki producent z Wolsfburga pokazała w Detroit dwa auta przyjazne środowisku. Na stoisku można oglądać model E-Bugster oraz Jettę Hybrid.

 

Iveco Construction Tour 2012

Iveco Construction Tour 2012 to obecnie największy test pojazdów orazmaszyn budowlanych w Polsce. To koncepcja promocji pojazdów budowlanychIveco, która łączy w sobie nie tylko  możliwość obejrzenia iprzetestowania pojazdów budowlanych Iveco i Iveco Astra, alerównież pozwala zapoznać się z bogatą ofertą Partnerów Ivecoz grupy Fiat Industrial (Case New Holand), co czyni owo wydarzenie atrakcyjnymdla każdego, kto w branży budowlanej ma swój udział.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "New Formula".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017