Wyszukiwałeś:

New X

York X

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: New York

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Trzecia generacja Discovery

Podczas rozpoczynającego się 10 kwietnia salonu samochodowego w Nowym Jorku(Auto Show New York) Land Rover zaprezentuje najnowszą wersjęsiedmiomiejscowego modelu Discovery.

 

Ferrari prosto z marzeń

Projektanci z włoskiej Pininfariny przygotowali specjalnie dla amerykańskiegokolekcjonera samochodów model Ferrari 612 Scaglietti. Premiera tegowyjątkowego samochodu miała miejsce w sobotę na Concours d`Elegance w Villad`Este.

 

Nagrodzony YCC

Goszczący nie tak dawno w naszym kraju samochód koncepcyjny Volvo YCCzaprojektowany i wykonany przez zespół składający się wyłącznie z kobietotrzymał Szwedzką Nagrodę Wzornictwa 2006.

 

Oto nowy crossover Hyundaia

Choć do wystawy samochodowej w Nowym Jorku, gdzie odbędzie się jego oficjalnapremiera, pozostał jeszcze tydzień Hyundai już zdecydował sięzaprezentować pierwsze zdjęcie prototypowego crossovera.

 

Mitsubishi Outlander niczym Lancer

Podczas rozpoczynających się już w tym tygodniu targów motoryzacyjnychw Nowym Jorku Mitsubishi zaprezentuje odświeżoną wersję Outlandera, na raziejeszcze w postaci koncepcyjnego GT Prototype.

 

Volkswagen Golf z tytułem World Car of the Year

Szósta generacja Volkswagena Golfa, która w sprzedaży jest odubiegłego roku, zdobyła prestiżowy tytuł najlepszego samochodu na świecie(World Car of the Year).

 

Fiat ratuje Chryslera

Spadek sprzedaży, kłopoty z płynnością finansową, wizja bankructwa i brakmożliwości uzyskania kolejnej pomocy finansowej ze strony rząduamerykańskiego to główne przyczyny, które spowodowały, żeChrysler zmuszony był ogłosić niewypłacalność i wejść w alians z Fiatem.

 

Kolejne miliardy dla Chryslera

Chrysler LLC uzyskał zgodę amerykańskiego sądu upadłościowego na tzw.finansowanie transformacyjne z amerykańskich i kanadyjskich środkówpublicznych. Ma to pozwolić przetrwać koncernowi w okresie reorganizacji.

 

Volvo dostarczy 90 autobusów dla Nowego Jorku

Nova Bus, przedstawicielstwo Volvo Buses w Ameryce Północnej, otrzymałazamówienie na 90 autobusów przegubowych dla Nowego Jorku. Autobusyzostaną wyprodukowane w otwartej w poniedziałek fabryce w Plattsburgh (USA).

 

Land Rover Discovery: Historia cz. 3

W roku 2004 Land Rover po raz kolejny podniósł poprzeczkę,przedstawiając w czasie targów motoryzacyjnych New York Motor Showswój, wzbudzający ogólny zachwyt, model – Discovery 3.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "New York".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017