Wyszukiwałeś:

Nico X

Rosberg X

. Znaleziono 84 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Nico Rosberg

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 84 wszystkich):

BMW miałoby dwóch bardzo dobrych kierowców

Koniec Nicka Heidfelda w BMW Sauber - piszą niemieckie media. Na razie anikierowca, ani szefowie zespołu nie komentują tej informacji. Nie wiem, czyjest prawdziwa, ale wiem, że do zakończenia sezonu nie powinna mieć żadnegoznaczenia dla Roberta Kubicy.

 

F1: Heidfeld negocjuje nie tylko z BMW

Nick Heidfeld negocjuje z kilkoma zespołami, w tym z BMW Sauber. To reakcja nadoniesienia, że może go zastąpić Nico Rosberg.

 

F1: McLaren poluje na Rosberga

Nico Rosber może w przyszłym sezonie odejść z teamu Williams. Na Niemcapoluje McLaren.

 

F1: Rosberg o krok od Brawn GP

To, że Nico Rosberg po wyścigiu w Abu Zabi zakończy pracę w zespoleWilliamsa jest już pewne. Nadal sprawą otwartą pozostaje fakt gdzie zobaczymyNiemca w przyszłym sezonie. Według nieoficjalnych informacji największeszanse na angaż kierowcy ma Brawn GP.

 

F1: Rosberg w Mercedes GP

Potwierdziły się medialne spekulacje na temat przyszłości Nico Rosberga. Odsezonu 2010 Niemiec będzie kierowcą zespołu Mercedes GP, którykilkanaście dni temu przejął udziały w zespole Rossa Brawna.

 

GP Bahrajnu: Tym razem Rosberg

Nico Rosberg z ekipy Mercedes GP jest zwycięzcą drugiego, piątkowego treninguprzed GP Bahrajnu. Niemiec wyprzedził Lewisa Hamiltona i Michaela Schumachera oponad 0,4 sekundy. Kubica jeździł z pełnym bakiem i zanotował 15. wynik.

 

F1: Rosberg do Ferrari?

Nico Rosberg, aktualnie startujący w barwach Mercedesa, jest kandydatem dopodpisania kontraktu z Ferrari, donosi Autosprint. Kontrakt Niemca z ekipą zeStuttgartu wygasa po sezonie 2012.

 

F1: Rosberg dalej w Mercedesie

Mercedes GP Petronas oficjalnie poinformował o kontynuacji współpracy zNico Rosbergiem. Młody Niemiec w tym sezonie zakończy drugi rok startóww zespole ze Stuttgartu i będzie w nim jeździł jeszcze przynajmniej przez dwakolejne lata.

 

Nico Rosberg: ominięcie pierwszych testów to nie problem

Jeden z dwóch niemieckich kierowców zespołu Mercedesa NicoRosberg jest zdania, że nieobecność Mercedesa na pierwszych testach sezonu2012 nie wpłynie na konkurencyjność "srebrnych strzał".

 

Lewis Hamilton i Nico Rosberg w reklamie Mercedesa A 45 AMG

 

Dwóch kierowców Mercedesa, Lewis Hamilton i Nico Rosberg walczy o prawo prowadzenia nowej Klasy A przygotowanej przez AMG. Kto zwycięży w walce o prawo do A 45 AMG? Zoabczcie sami...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Nico Rosberg".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017