Wyszukiwałeś:

Niemcy

. Znaleziono 283 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Niemcy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 283 wszystkich):

Niemcy testują Solarisa

Przedsiębiorstwo komunikacji miejskiej w Lipsku (LVB) już niebawemzmodernizuje swoją flotę pojazdów. Miasto wzbogaci się o nowe 50 autobusówmarki Solaris. Przed ostateczną decyzją zakupową Niemcy postanowiliprzetestować przegubowy model polskiego producenta - Urbino 18 Hybrid.

 

Niemcy się „zbroją”

Polscy kierowcy na ten dzień czekają od dawna. 21. grudnia 2007 roku Polskaprzyjmie porozumienia układu z Schengen. Oznacza to między innymi brakkontroli paszportowej na granicach z pozostałymi krajami Unii Europejskiej orazlikwidację uciążliwych kolejek.

 

Z Ameryki do Polski przez Niemcy

Ministerstwo Infrastruktury pracuje nad projektem ustawy o dopuszczeniupojazdów do ruchu, w którym znajdą się przepisy wprowadzającesięgające nawet 5 tys. euro opłaty za homologację samochodówsprowadzanych np. z USA i z innych krajów spoza UE.

 

Niemcy i Francja dogadały się w sprawie CO2

Jeszcze nie tak dawno oba kraje stały po różnych stronach barykady, ateraz zaczęły mówić jednym głosem. Francja i Niemcy, a więcnajwięksi europejscy producenci motoryzacyjni, uzgodniły wspólnestanowisko w sprawie proponowanych przez Komisję Europejską przepisówograniczających emisję dwutlenku węgla.

 

Dlaczego używane z Niemiec są ładniejsze?

Tę ogólnie przyjętą opinię może potwierdzić każdy, kto choć razbył w salonie aut używanych za naszą zachodnią granicą. Czy faktycznieNiemcy bardziej dbają o samochody? Czy lepsze drogi mają wpływ na to, żesamochody nie mają spotykanych u nas rys i wgnieceń? Jak wytłumaczyćniemalże fabryczny stan wnętrz?

 

F1: Nowy system punktacji budzi kontrowersje

Po 59 latach w Formule 1 zmieniony system wyłaniania mistrza - zamiastpunktów będą się liczyć zwycięstwa. Najbardziej na zamianęnarzekają Anglicy i Niemcy, a Hiszpanie - starają się pozostać neutralni, bopo cichu liczą na zwycięstwa Fernando Alonso.

 

Niemcy kupują auta w Polsce

Dopłaty niemieckiego rządu do zakupu nowych aut sprawiły, że Niemcy rzucilisię do salonów samochodowych. W tym i do polskich - co dziesiąte noweauto, jakie wyjeżdża z polskiego salonu, trafia następnie za naszązachodnią granicę.

 

Premie do zakupu nowych aut pomogły producentom

Pierwszy kwartał br. zakończył się optymistycznymi sygnałami o częściowejpoprawie wsektorze motoryzacyjnym w Polsce. W marcu eksport był niższy niżprzed rokiem alejednocześnie był znacznie wyższy niż miesiąc wcześniej. Tozasługa przede wszystkim dopłatna zakupu nowych aut w takich krajach jakNiemcy, Francja i Włochy, głównych partnerachhandlowych branży.

 

Niemcy chcą hybryd

Niemieccy kierowcy przychylnym okiem patrzą na przyjazne dla środowiskanapędy hybrydowe. Blisko 30% widzi siebie jako potencjalnych nabywcówekologicznych pojazdów. Jednak oczekują, że cena takiego auta będzieniższa, a oszczędności wynikające z eksploatacji hybrydy - większe.

 

W Polsce brakuje małych aut

Jeśli ktoś zamierza w niedługim czasie nabyć samochód z małychsegmentów B lub C , musi uzbroić się w cierpliwość. Na dostarczenietakiego samochodu do rąk klienta trzeba czekać nawet do przyszłego roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017