Wyszukiwałeś:

Niepolomice

. Znaleziono 74 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Niepolomice

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 74 wszystkich):

MAN: Niepołomice ruszają

Dziś (20.06.) ruszyły pracę pod budowę nowej fabryki i montażowni firmy MANw Niepołomicach koło Krakowa. Od połowy 2007 roku mury nowej fabrykiopuszczać będą ciężarówki serii TGA Worldwide i TGA.

 

15 tys. ciężarówek rocznie z Niepołomic

Jak donosi portal wnp.pl w Krakowie i Niepołomicach trwa spotkanienajważniejszych menedżerów niemieckiej firmy MAN. Przyjechało 220 kluczowychpracowników z 25 krajów. Ustalają strategię działania firmy na przyszłyrok.

 

‘Wiecha’ fabryki MAN w Niepołomicach

18 kwietnia w powstającej fabryce MAN w Niepołomicach odbyła sięuroczystość „Wiechy”. W połowie roku, tak jak zostało tozaplanowane, z taśmy produkcyjnej zjedzie pierwszy model MAN TGA WW.

 

MAN: Niepołomice otwarte

Dziś w Niepołomicach (koło Krakowa) odbyło się oficjalne otwarcie nowejfabryki ciężarówek niemieckiego koncernu MAN. Producent zapowiedział, żekolejny zakład w Polsce pozwoli zwiększyć sprzedaż pojazdów użytkowych wprzyszłym roku do 100 tys. egzemplarzy.

 

Ruszyła produkcja w Niepołomicach

Anton Weinmam, Prezes Zarządu MAN-a otworzył oficjalnie fabrykę ciężarówekw Niepołomicach. Pierwszy pojazd wyjechał w kolorze biało-czerwonym. Nauroczystości obecni byli pracownicy spółki, przedstawiciele samorząduwojewództwa, Niepołomic oraz osoby, które miały wpływ na wybudowaniepodkrakowskiej fabryki MAN-a.

 

Nidec w Niepołomicach

Japońska firma Nidec, będąca producentem napędów elektrycznych m.in.dla przemysłu motoryzacyjnego zamierza wybudować nowy zakład na terenieKrakowskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Obiekt warty 56 mln zł powstanie wNiepołomicach.

 

Czterdziestotysięczny MAN z Niepołomic

W dniu 25 września 2012 z linii produkcyjnej fabryki pojazdówciężarowych MAN Trucks w Niepołomicach zjechała ciężarówka onumerze 40 000. Jubileuszowy egzemplarz, pojazd MAN TGX 18.440 4x2 BLS zostałodebrany przez przedstawicieli firmy FTSH Mielczarek Andrzej ze Zduńskiej Woli,która w od kwietnia 2011 roku odebrała 150 pojazdów MAN TGX18.400 4x2 BLS z przeznaczeniem do transportu dalekobieżnego.

 

Trasa z Niepołomic do Szarowa w remoncie

Na odcinku od mostu na Wiśle w Niepołomicach do węzła autostradowegoSzarów nawierzchnia drogi krajowej nr 75 zostanie wyremontowana. Remontponad 8 km odcinka rozpoczął się 5 września 2013 r., frezowaniemnawierzchni. Prace zakończą się w grudniu 2013 r.

 

50-tysięczna ciężarówka z Niepołomic

W poniedziałek fabryka pojazdów ciężarowych MAN Trucks z Niepołomicświętowała wyprodukowanie 50-tysięcznej ciężarówki. Jubileuszowyegzemplarz to ciągnik MAN TGS 18.440 4x2 BLS TS, który został odebranyprzez zarząd firmy WAK TRANS z Kędzierzyna–Koźla.

 

Jubileusz MAN w Niepołomicach

Fabryka pojazdów ciężarowych MAN Trucks z Niepołomic świętowaławyjątkowe wydarzenie. 21 października z linii produkcyjnej zjechałaciężarówka o numerze 50 000.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017