Wyszukiwałeś:

Niepolomice

. Znaleziono 17 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Niepolomice

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17 wszystkich):

Pierwsze 80 ha dla MANa

Podpisano umowę między powołaną specjalnie w tym celu spółką MałopolskieParki Przemysłowe a firmą MAN na mocy której niemiecki inwestor stał sięwłaścicielem 80 hektarów gruntu w Niepołomickiej Strefie Przemysłowej.

 

MAN: Niepołomice ruszają

Dziś (20.06.) ruszyły pracę pod budowę nowej fabryki i montażowni firmy MANw Niepołomicach koło Krakowa. Od połowy 2007 roku mury nowej fabrykiopuszczać będą ciężarówki serii TGA Worldwide i TGA.

 

MAN zainwestuje w Poznaniu

MAN - producent autobusów i samochodów ciężarowych prowadzi od 1997 rokudziałalność w Sadach pod Poznaniem. Firma zamierza otworzyć w Poznaniukolejną inwestycję. Stolica Wielkopolski wygrała rywalizację z Krakowem orazLitwą. Inwestycja ma dać pracę dla około 500 osób.

 

Meiller Polska obok MANa

Około 20 mln zł wyda spółka Meiller Polska na budowę na terenie krakowskiejSpecjalnej Strefy Ekonomicznej w Niepołomicach zakładu produkującegoprzyczepy, naczepy oraz nadwozia do samochodów ciężarowych. Inwestorotrzymał zezwolenie na działalność pod koniec ubiegłego tygodnia.

 

Nowości do MANa i Scanii

Prokom Sp. z o.o. - producent przewodów, elektroniki i elektromechaniki dlamotoryzacji i rolnictwa, już od ponad 35 lat realizuje zamówienia na potrzebymotoryzacji i rolnictwa. Firma w lipcu rozszerzyła swoją ofertę o przewody dosamochodów ciężarowych MAN i Scania.

 

Nowe centra motoryzacyjne

Kilka razy przegrywaliśmy walkę o największe inwestycje motoryzacyjne znaszymi południowymi sąsiadami. W ostatnim czasie szczęście uśmiechnęłosię do nas: - niemiecki koncern MAN wybrał okolice Krakowa na budowę fabrykisamochodów ciężarowych, wrocławskie Volvo z rozmachem inwestuje w produkcjęautobusów we Wrocławiu a Bridgestone wybiera Stargard Szczeciński na centrumprodukcji opon. Tym samym w Polsce powstają nowe centra motoryzacyjne.

 

15 tys. ciężarówek rocznie z Niepołomic

Jak donosi portal wnp.pl w Krakowie i Niepołomicach trwa spotkanienajważniejszych menedżerów niemieckiej firmy MAN. Przyjechało 220 kluczowychpracowników z 25 krajów. Ustalają strategię działania firmy na przyszłyrok.

 

MAN inwestuje w fabrykę w Starachowicach

Około 24 mln euro chce zainwestować niemiecki koncern MAN w swoją fabrykęwiązek elektrycznych i nadwozi autobusowych w Starachowicach.

 

Dobrze trafić z inwestycją – zmiany dla motoryzacji

Od 2007 r. przestaje obowiązywać ograniczenie w pomocy publicznej dla sektoramotoryzacyjnego, które obecnie wynosi 30 proc. dopuszczalnej pomocyregionalnej. Eksperci przewidują, że zmiany mogą wywołać prawdziwy boom.

 

MAN przewiduje dalszy wzrost

MAN Nutzfahrzeuge spodziewa się rekordowego wyniku za rok finansowy 2006,wzrost obrotów rzędu 8,5 miliarda Euro, co odpowiada wzrostowi o prawie 15% wstosunku do roku 2005. „Do 2010 roku pragniemy sprzedawać 100.000ciężarówek i 10.000 autobusów“ - podkreślił Anton Weinmann podczaskonferencji prasowej w Niepołomicach, koło Krakowa.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017