Wyszukiwałeś:

Nina

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Nina

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Wątek na forum: Czy Polo dogoni Octavię?

Popęd do posiadania w PL i UE auta VW porównuję do natrętnej potrzeby posiadania przez kobiety bielizny marki Triumph. Bielizna tej firmy jest nieuzasadnienie droga, niezbyt wygodna, ale modna. A i tak koleżanka nie wie co jest pod bluzką. Za cenę pojedynczej bielizny tej firmy kupić można dwie...

 

"Aktywny" samochód roku 2006

Podczas Międzynarodowego Salonu Motoryzacyjnego w San Diego model Saab 9-3SportKombi otrzymał tytuł '2006 Active Lifestyle Vehicle of the Year'.

 

Wątek na forum: WLAN w Audi A8

Ależ wielki hicior wymyślili w audiku kupionym za 180 tysięcy w salonie. Kpina z publiczności. Toż ja i moi chłopcy na pokładzie równie wygodnego, a znacznie tańszego auta, od 2 lat na swoich 10 calowych Asusach eeePC i Nokiach E51 z wbudowanym interfejsem Wi-Fi (owym WLAN z Audi) z abonamentami...

 

Rockowe Gordini

Podczas festiwalu rockowego Rock en Seine w dniach 26, 27 i 28 sierpnia 2011 r.w Domaine National de Saint Cloud (Francja Renault – w ramach partnerskiejwspółpracy z firmą Gibson, zaprezentuje z tej okazji unikalny show car.

 

Fisker z silnikami BMW

Fisker podpisał umowę z koncernem BMW na temat wykorzystywania bawarskichjednostek do napędzania swoich samochodów.

 

Fisker zbuduje crossovera

Serwis Auto Express donosi, że producent aut elektrycznych z Kalifornii rozszerzy swoją gamę o crossovera. Będzie to czwarty model obok sportowegosedana Karma i jego brata pokazanego na tegorocznych targach we Frankfurciemodelu Sufr w nadwoziu shooting brake oraz nowego projektu o nazwie Nina.

 
 

Wątek na forum: 206 nie chce palic

peugeot 206 rozrusznik kręci a auto nie chce zapalic, pomożcie!!! ~nina

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017