Wyszukiwałeś:

No X

3 X

. Znaleziono 69 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: No 3

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 69 wszystkich):

Odświeżony Saab 9-3

Szwedzki producent samochodów zamierza wprowadzić kilka modyfikacji wsprzedawaną obecnie serię o nazwie 9-3. Poza zmianami w obrębie układunapędowego i wprowadzenia napędu na cztery koła szykują się jeszczemodyfikacje stylistyczne.

 

Lekki jak... Gallardo

Nadchodzące targi motoryzacyjne w Genewie będą okazją do prezentacji nowejwersji superszybkiego samochodu spod znaku byka. Otóż Lamborghinizamierza zaprezentować model Gallardo, który będzie jeszcze szybszy,lżejszy no i oczywiście... droższy niż jego poprzednik.

 

Suzuki Jimny: Krasnal wśród terenówek

O tym, jak łatwo jest dać się zwieść pozorom, świetnie pokazuje przypadekSuzuki Jimny. Niepozorny wygląd, zaledwie 1,3-litrowy silnik o mocy 85 koni ido tego czterostopniowy automat mało kogo przekonują do siebie już nawstępie. A jednak wystarczy trochę kilometrów, by dość mocno zmienićzdanie o tym aucie.

 

MINI Cooper D: Emocje gwarantowane

Zmiana generacyjna w modelu MINI Cooper przeszła praktycznie niezauważalniedla oka przeciętnego zjadacza chleba. Jedna, wyraźna zmiana, no może nie dlasamego oka, to pojawienie się wersji z silnikiem wysokoprężnym. I to innym,mocniejszym niż z modelu One D.

 

Toyota Aygo Bluetooth: Miejski zawodnik w podróży

Bluetooth (ang. "niebieski ząb", wymowa: blu-tuf), darmowy standardopisany w specyfikacji IEEE 802.15.1. Jest to technologia bezprzewodowejkomunikacji krótkiego zasięgu pomiędzy różnymi urządzeniamielektronicznymi, takimi jak klawiatura, komputer, laptop, palmtop, telefonkomórkowy...no i samochód. Tyle za Wikipedią. My dodamy coświęcej...o Toyocie.

 

Saab 9-3: Turbo-odrzutowiec

Jako że obecny tydzień testów zostanie uwieńczony dniem ŚwiętegoMikołaja, który nieodłącznie kojarzy się z dzieciństwem, wartoodbyć małą sentymentalną przejażdżkę. Będąc dzieckiem, chyba jak każdybyłem zafascynowany maszynami latającymi. Gdy nieco podrosłem, zobaczyłem nasrebrnym ekranie popisy grupy Saab Performance Team. Od tamtego momentu mojezainteresowanie z Gripena przeniosło się na inny produkt firmy SvenskaAeroplan AtkieBolag. Był to Saab 9-3. Jednak co ma piernik do wiatraka?

 

Kia No 3

Bardzo powoli koreański koncern zdradza nam informacje o swoim prototypowympojeździe, jaki zostanie pokazany już za tydzień na wystawie w Genewie.Właśnie poznaliśmy jego nazwę oraz pierwsze zdjęcia.

 

Koncepcyjna Kia w Polsce

Podczas rozpoczynającej się w najbliższy poniedziałek wystawieproduktów koreańskich w Pałacu Kultury i Nauki będzie można zobaczyćrównież m.in. prototypową Kię No 3, która po raz pierwszypokazana została podczas tegorocznych targów motoryzacyjnych w Genewie.

 

Kia No 3, czyli Venga

Kia Venga - tak będzie się nazywać najnowszy model koreańskiego producentaprzeznaczony na europejski rynek. Auto powstało na bazie pokazanego na wystawiew Genewie konceptu o nazwie No 3.

 

Skoda Superb 3,6 FSI 4x4: Najmocniejszy w historii

Skoda ma obecnie dość trudne zadanie. Będąc pod rządami Volkswagena niepowinna, a właściwie nie może, wypuszczać lepszych aut niż robi to jejmacierzysta marka. A jednak mimo to modele naszych południowychsąsiadów często stanowią bardzo ciekawą alternatywę wobec tych,które mają swoje korzenie za naszą zachodnią granicą. Najlepszym tegoprzykładem jest Skoda Superb, która w swojej najmocniejszej wersjitrafiła nie tak dawno do naszej redakcji.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "No 3".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017